Aquafunfest – Wielki Festiwal Fontann na wrocławskiej Pergoli

Hala Stulecia, Wystawowa, Wrocław mapa

wtorek 12.07.2016 do niedziela 17.07.2016

fontanna hala stulecia

W dniach od 12 do 17 lipca na Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej odbędzie się ARTYSTYCZNA MEGA PRODUKCJA, która oczaruje niezwykłym połączeniem wody, ognia, światła, dźwięku i wideo projekcji.

Całość widowiska sprawi, że publika zaniemówi z wrażenia!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Przez sześć lipcowych wieczorów Pergola przy Hali Stulecia stanie się miejscem jedynego w Polsce Festiwalu Fontann – AQUAFUNFEST.

Najważniejszym  punktem  programu  będą PREMIEROWE  POKAZY SPECJALNE Wrocławskiej Fontanny  Multimedialnej,  prezentowane z wykorzystaniem najnowszej technologii  i  dodatkowych  instalacji, w tym m.in. ekranów wodnych o łącznej powierzchni 1000 m2, wielkoformatowych  projekcji  wideo,  laserowych efektów  specjalnych,  dysz  ogniowych,  setek kolorowych  punktów  świetlnych oraz spektakularnego oświetlenia architektonicznego.

SZEŚĆ DNI NIEPOWTARZALNYCH WRAŻEŃ

Na potrzeby Festiwalu powstały dwa nowe pokazy specjalne, PULS – inspirowany muzyką zespołu Pink Floyd oraz WODNY KADR, w którym  elementem przewodnim jest muzyka filmowa.

Każdego dnia między 12 a 17 lipca wyświetlany będzie tylko jeden z dwóch pokazów, godziny seansów: 21:30,  22:00,  22:30  oraz  23:00.

Uczestnictwo w Festiwalu będzie odpłatne, bilety w cenie 10zł/os można kupić za pośrednictwem www.ebilet.pl. Przed pokazami otwarte będą kasy biletowe oferujące bilety za 12zł/os. Pokazy będzie można również oglądać z tarasu widokowego Wrocławskiego Centrum Kongresowego w cenie 25zł/os. Do Restauracji oraz Bistro Pergola obowiązywać będą w tym czasie specjalne vouchery – 40zł/os, w tym 25 zł do wykorzystania w zamówieniach z menu restauracji.

W trakcie festiwalu funkcjonować będzie również strefa  gastronomiczna, w której Food Trucki  oferować będą  codziennie różnego rodzaju potrawy i napoje.

Na terenach zewnętrznych kompleksu Hali Stulecia w ciągu dnia funkcjonować będzie specjalna strefa zabaw dla dzieci.

WAŻNA INFORMACJA

W trakcie Festiwalu AQUAFUNFEST swobodny dostęp na teren Pergoli (przestrzeń pomiędzy Wrocławskim Centrum Kongresowym a Fontanną Multimedialną) będzie możliwy do godziny 18:00, następnie trwać będą przygotowania do wieczornych spektakli wodnych.

Od godziny 21:30, a więc pierwszego pokazu wieczornego, obowiązywać będą bilety wstępu.

Z uwagi na dodatkowe instalacje umiejscowione w niecce wodnej Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, najbliższy teren wokół niej będzie niedostępny w dniach 10-18 lipca 2016.

Szczegółowe informacje na www.halastulecia.pl/aquafunfest

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:na powietrzupokazy

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także