Apetyczne czwartki w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo mapa

czwartek 18.02.2021 do czwartek 11.03.2021

Apetyczne czwartki w Galerii Bemowo

„Czwartki z apetytem na więcej” to nowa akcja rabatowa Galerii Bemowo, której celem jest zaoferowanie mieszkańcom Bemowa pysznych i atrakcyjnych cenowo posiłków, a tym samym wsparcie restauracji działających wyłącznie w opcji na wynos. Aby wziąć w niej udział, wystarczy przyjść do Galerii Bemowo, zamówić danie na wynos za min. 20 złotych i otrzymać zniżkę w stałej wysokości 10 zł, która zostanie naliczona przy sprzedaży.

Czwartkowe menu z bonusem już czeka na mieszkańców Bemowa! Przez cztery kolejne czwartki, a dokładnie 18 lutego, 25 lutego, 4 marca i 11 marca, Galeria Bemowo do każdego zamówienia na wynos na kwotę minimalną 20 złotych dopłaci 10 złotych! A to oznacza, że pyszne jedzenie zakupisz o 10 złotych taniej, bo rabat będzie od razu naliczany przy kasie!

W akcji promocyjnej biorą udział Coffee Is, Dobra Buła, Grycan, Mleczarnia Jerozolimska, Nasz Naleśnik i Silver Dragon. Promocja obowiązuje w godzinach otwarcia Galerii.

Galeria Be­mo­wo co­dzien­nie do­kła­da­ sta­rań, aby za­pew­nić klien­tom naj­wyż­sze stan­dar­dy bezpie­czeń­stwa i kom­fort za­ku­pów. Więcej informacji na temat stosowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo można znaleźć tutaj: https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl