Angry Birds Film Tour w Galerii Nad Jeziorem w Koninie

Galeria Nad Jeziorem Konin mapa

sobota 18.06.2016

bezpłatne

Angry Birds

Takiej imprezy jeszcze nie było! Nadlatują ANGRY BIRDS! Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to kocha je cały świat.

W związku z premierą gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM”, która odbyła się 27 maja, zaplanowano szereg atrakcji związanych z premierą filmu. Przed Wami impreza, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Czas na ANGRY BIRDS FILM TOUR! Wydarzenie zakrojone na szeroką skalę, nieporównywalne do spotkań, jakie organizowano do tej pory, bogate w niezwykłe atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych          i przede wszystkim niezwykle widowiskowe. 18 czerwca przystankiem na trasie autobusu Angry Birds będzie Galeria Nad Jeziorem.

W programie m.in.:
MEGAPROCA. Zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.
Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.
Wspólna gra na wielkim ekranie (ANGRY BIRDS CLASSIC, a na imprezach od maja – ANGRY BIRDS EGG HUNT).
Spotkania z ANGRY BIRDS. Dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS (animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach); możliwość wspólnej zabawy i zdjęć.
FUN ISLAND. Miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.
DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.
Atrakcje dla najmłodszych: ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się w kolorowe ANGRY BIRDS, ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w naszym mini kinie.

Dla najmłodszych przygotowana została także atrakcja w formie wycieczki. Co godzinę dzieci wraz  z opiekunami wyruszą w pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę piętrowym ANGRY RED BUSEM ulicami Konina.   W autobusie na dzieci czeka gość-niespodzianka.

Jeśli kochasz ANGRY BIRDS i chcesz w niezwykły sposób spędzić czas, nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Galeria Nad Jeziorem zaprasza w sobotę, 18 czerwca w godzinach od 11:00 do 19:00.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmptaki

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także