Angielski na rolkach 2020 w szkole ELSA

Melomanów 8 mapa

poniedziałek 06.07.2020 do piątek 14.08.2020

Angielski na rolkach 2020 w szkole ELSA

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat na zajęcia wakacyjne w naszej szkole na Melomanów 8 – w tym roku, ze względu na ograniczenia, działamy w grupach od 4-8 dzieci.

W programie anglojęzyczne warsztaty połączone z nauką jazdy na rolkach, dużo zabawy na świeżym powietrzu oraz filmowy projekt artystyczny. Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Zapewniamy lunch i podwieczorek od sprawdzonej firmy cateringowej specjalizującej się w żywieniu dzieci. Śniadanie dzieci przynoszą z domu. Napoje dostępne są w nieograniczonej ilości. Każdy z uczestników objęty jest ubezpieczeniem NNW.

TRENING NA ROLKACH

Bezpieczeństwo, nauka, zabawa wg standardów międzynarodowego programu ICP® – ćwiczymy w wesołym anglojęzycznym środowisku – bo angielski to nie tylko przedmiot w szkole – to język, dzięki któremu dowiadujemy się więcej. Zajęcia dostosowane są do umiejętności i możliwości fizycznych dzieci. Trenujemy w terenie oraz na Stegnach, a w przypadku deszczu zajęcia przenosimy do sali. Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów i instruktorów ICP® i PZSW.

PROGRAM – MOVIE

Pod okiem naszych doświadczonych lektorów, dzieci spędzają czas w anglojęzycznym środowisku, przygotowując filmową adaptację utworów literatury dziecięcej. W każdym tygodniu realizujemy nowy projekt. Uczestnicy uczą się tworzyć proste scenariusze, storyboards, efekty z wykorzystaniem green screen oraz uczestniczą w tworzeniu scenografii i próbują swoich sił jako aktorzy. Do tego odwiedzą studio nagrań, gdzie będą miały możliwość nagrania kwestii związanych z projektem. W tym roku wyjątkowo premiera filmu i prezentacje naszych dokonań dostępne dla naszych gości będą zaproszonym gościom udostępnione online. Po premierze tradycyjnie rozdanie nagród i dyplomów.Przed nami VI edycja zajęć realizowanych w tej formule – w tym roku dostosowujemy się do wymagań epidemiologicznych GIS oraz wytycznych MEN i MZ.

Rezerwacji można dokonać, wypełniając formularz: https://bit.ly/els_a_ang. Po otrzymaniu rezerwacji prześlemy Państwu kartę zgłoszenia dziecka na zajęcia ze szczegółowymi warunkami prowadzenia zajęć oraz wymaganiami dotyczącymi sprzętu.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej