Jadzia Pętelka

📅 środa 25.09.2013
Angielski dla Dzieci w Poznaniu

Zajęcia cykliczne: wrzesień-styczeń

każda środa: 16.15-16.45 – grupa 1,5-3 lat. Koszt: 18 zł/1 spotkanie.

każda środa: 17.00-17.45 – grupa 4-6 lat. Koszt: 20 zł/1 spotkanie.

Płatność z góry za semestr lub rozłożona na dwie raty.

Podczas zajęć wykorzystujemy materiały audio dostosowane do wieku najmłodszych. Przede wszystkim jako pedagodzy dbamy o to, by każde dziecko po zakończeniu zajęć miało poczucie, że odniosło sukces. Nie zmuszamy do mówienia w język obcym, a raczej pozytywnie motywujemy maluchy do nowej formy komunikacji. „Nauka – zabawa" odbywa się w atmosferze wzajemnej akceptacji i wspierania w działaniach. Zajęcia te są także znakomitą okazją do poznawania najbardziej interesujących elementów kultury danego kraju.
Nasze zajęcia są propozycją dla tych rodziców, którzy chcą by ich dzieci w sposób naturalny, bezstresowy i przyjemny poznały podstawy języka obcego. W przyszłości maluchy będą znacznie swobodniej i bez strachu porozumiewać się w obcym języku, ponieważ jego podstawy będą im już znane. Warto pamiętać, że dziecko w wieku 12 lat, gdy kończy opanowywać swój rodzimy język traci swoje niesamowite zdolności do szybkiego i bezbłędnego przyswajania języka.

Tym samym poznawanie języka obcego należy zacząć jak najwcześniej!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe
25 września 16.15 – grupa 1,5-3 lat (30 minut)
25 września 17.00 – grupa 4-6 lat (45 minut)

Konieczna rezerwacja miejsca: info@cafeleniwiec.pl lub 600 34 22 60