Angielski dla dwulatków

AKCENT Centrum Języków Obcych mapa

środa 13.11.2019 do środa 08.01.2020

Angielski dla dwulatków

AKCENT Centrum Języków Obcych zaprasza dzieci i ich rodziców na zajęcia języka angielskiego, które działają na wszystkie zmysły i są wspaniałą zabawą nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica. Nasze dzieci powinny rozpocząć naukę języka angielskiego jak najwcześniej. I nie tylko uniwersalność angielskiego powinna skłaniać rodziców do oswajania dziecka z tym językiem już od pierwszych miesięcy jego życia, ale przede wszystkim potencjał dziecka jaki posiada w najmłodszym wieku. Dlatego jeśli zapewnimy dziecku otoczenie wyposażone w odpowiednie bodźce jego językowy rozwój przebiegnie w satysfakcjonujący sposób.

Podczas zajęć dla rodziców z dziećmi 2-3 letnimi: • pobudzamy i stymulujemy zmysły maluchów poprzez obraz i dźwięk • śpiewamy piosenki i czytamy bajki w języku angielskim.

Zajęcia prowadzi Ewa Wodzicką-Dondziłło – magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim, autorka programu nauczania języka angielskiego dzieci w klasach 1-3 i 4-6 SP (ACTIVE SENSES); twórczyni autorskiej metody nauczania Angielskie Bajanie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
AKCENT Szkoła języków obcych w Łodzi

AKCENT Centrum Języków Obcych

AKCENT Centrum Języków Obcych istnieje od ponad 15 lat. W naszych progach gościmy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Wiemy, iż nasze dzieci powinny rozpocząć naukę języka angielskiego jak najwcześniej. Dzieci posiadają ogromną łatwość w uczeniu się …

Więcej

Adres:

Żwirki 17
90-539 Łódź


Kontakt:

512273777
akcent@akcent-edu.pl
https://akcent-edu.pl/
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:język angielski