Andrzejkowe wróżby i spotkanie z pisarzem w Badecie

Badet, Stanisława Lentza, Wilanów, Warszawa,
📅 sobota 26.11.2016 do niedziela 27.11.2016
andrzejki-2016
26.11 – ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

26 listopada, w sobotę o godz. 17 zapraszamy do księgarni Badet Wilanów na zabawę w odgadywanie bliższej i dalszej przyszłości. Oprócz tradycyjnego lania wosku i odczytywania powstałych symboli będziemy wróżyć kośćmi i kręcić magiczną butelką. Dowiemy się, jaka znana osoba stanie się dla nas wzorem w przyszłości, jakie umiejętności opanujemy w przyszłym roku i czy nasze marzenia się spełnią. Zabawa dla dzieci od lat 7, wstęp: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu zajęć, zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl. Nasz adres: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl.

27.11 – Z WIZYTĄ U PIASTÓW: SPOTKANIE Z PISARZEM

27 listopada, w niedzielę o godz. 17 zapraszamy do Badeta Wilanów na spotkanie z Michałem Wójcikiem, autorem serii „Olaf i Lena na tropie” z wydawnictwa DrugaNoga. Jej bohaterowie przenoszą się w czasie, spotykają postacie historyczne i odkrywają tajemnice przeszłości. Nasz gość opowie o czasach polskich Piastów, fascynujących bitwach i tajemnicach średniowiecznych zabytków. Zaprojektujemy herby miast naszych marzeń i przeprowadzimy oblężenie średniowiecznej twierdzy. Zapraszamy dzieci od 7 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl. Nasz adres: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!