Andrzejkowe wróżby i spotkanie z pisarzem w Badecie

Badet, Stanisława Lentza, Wilanów, Warszawa, mapa

sobota 26.11.2016 do niedziela 27.11.2016

andrzejki-2016

Badet Wilanów zaprasza na Badet Wilanów na zabawę w odgadywanie bliższej i dalszej przyszłości podczas andrzejkowego wieczoru oraz na spotkanie z Michałem Wójcikiem, autorem serii „Olaf i Lena na tropie”

26.11 – ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

26 listopada, w sobotę o godz. 17 zapraszamy do księgarni Badet Wilanów na zabawę w odgadywanie bliższej i dalszej przyszłości. Oprócz tradycyjnego lania wosku i odczytywania powstałych symboli będziemy wróżyć kośćmi i kręcić magiczną butelką. Dowiemy się, jaka znana osoba stanie się dla nas wzorem w przyszłości, jakie umiejętności opanujemy w przyszłym roku i czy nasze marzenia się spełnią. Zabawa dla dzieci od lat 7, wstęp: 30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu zajęć, zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl. Nasz adres: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl.

 

27.11 – Z WIZYTĄ U PIASTÓW: SPOTKANIE Z PISARZEM

27 listopada, w niedzielę o godz. 17 zapraszamy do Badeta Wilanów na spotkanie z Michałem Wójcikiem, autorem serii „Olaf i Lena na tropie” z wydawnictwa DrugaNoga. Jej bohaterowie przenoszą się w czasie, spotykają postacie historyczne i odkrywają tajemnice przeszłości. Nasz gość opowie o czasach polskich Piastów, fascynujących bitwach i tajemnicach średniowiecznych zabytków. Zaprojektujemy herby miast naszych marzeń i przeprowadzimy oblężenie średniowiecznej twierdzy. Zapraszamy dzieci od 7 lat, wstęp wolny, zapisy: badet@badet.pl lub tel. 22 499-37-17. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl. Nasz adres: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów. Więcej zapowiedzi na www.Badet.pl.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Andrzejkowe wróżby i spotkanie z pisarzem w Badecie

Księgarnia dziecięca Badet.pl

Największa w Warszawie kluboksięgarnia dziecięca Badet zaprasza do swojej siedziby na Wilanowie. Na 180 m kw. mieszczą się: znakomicie zaopatrzona księgarnia dziecięca (zawsze mamy w niej nowości i nieśmiertelną klasykę), dwie przestronne sale zajęciowo-urodzinowe oraz …

Więcej

Adres:

ul. St. Lentza 35a,
02-956 Warszawa - WilanówKontakt:

22 499-37-17, 22 258 46 47
badet@badet.pl
http://www.badet.pl

ZOBACZ TAKŻE:andrzejkiwróżby