Andrzejki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Andrzejki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Nowa Huta
🗺 mapa
📅 środa 24.11.2021 do wtorek 30.11.2021
Andrzejki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta
Andrzejki, to doskonała okazja do wspólnej zabawy przed okresem przedświątecznym, dlatego też kilka Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do skorzystania z andrzejkowych propozycji. W programie znajdzie się aż sześć imprez dla dzieci.

Nowohuccy Organizatorzy tegorocznych zabaw andrzejkowych postawili na tradycję – będzie lanie wosku, ustawianie butów w długiego węża i obieranie jabłek. A poza tym tańce, muzyka, szaleństwa na parkiecie, konkursy i sportowe zmagania.

Poniżej prezentujemy kalendarz andrzejkowych imprez w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta. Chętnych do przyłączenia się do zabawy informujemy, że obowiązują zapisy i niewielkie opłaty wpisowe. Informacji szczegółowych udzielają poszczególne Kluby.

Imprezy dla dzieci odbędą się, 22.11 (godz. 17.00) – AbRaKaDaBrA w Klubie Dukat, 24.11 (godz. 10.00) – Andrzejkowe szaleństwa w Klubie Mirage, 25.11 (godz. 17.00) – Magiczne Kasztany w Klubie Pod Kasztanami, 26.11 (godz. 20.00) – Czary-mary w Klubie Herkules, 26.11 (godz. 17.30) – Taneczna zabawa w Klubie Zakole, 30.11 (godz. 18.00) – Wywróżę Ci szczęście w Klubie Jedność. To wydarzenia organizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Szczegółowe informacje na www.krakownh.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie