Weleda
Weleda Baby

Andrzejki w Magic Mind Museum

Magic Mind Museum
🗺 mapa
📅 sobota 25.11.2023 do niedziela 26.11.2023
🎫 25zł
Andrzejki w Magic Mind Museum
Zapraszamy do Magic Mind Museum na niezapomniane andrzejkowi, aby spędzić wiele magicznych chwil i wróżb! Z okazji Andrzejek przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję, aby poznać swoją przyszłość i przeżyć niezwykłe chwile pełne tajemniczości.

W naszym muzeum będziecie mieli okazję spotkać się z wróżką, która rzucać będzie andrzejkowe wróżby, pomagając Wam odkryć, co los przewiduje dla Was w najbliższych miesiącach. Czy czekają Was miłosne niespodzianki, zmiany w pracy, czy może podróż życia? Odpowiedzi na te pytania odkryjecie, uczestnicząc w naszych wróżbach andrzejkowych.

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru obowiązywać będzie specjalna promocja – wystarczy, że podacie hasło “ANDRZEJKI” przy zakupie biletów na naszą ekspozycję, a otrzymacie aż 15% zniżki na cenę biletu.  To doskonała okazja, aby doświadczyć fascynujących wystaw i eksponatów Magic Mind Museum, które przeniosą Was w świat nauki, sztuki i niesamowitych odkryć.

Wróżby andrzejkowe odbywać się będą w sobotę i niedzielę 25-26 listopada w od 14:00 do 18:00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapraszamy Was do Magic Mind Museum, gdzie andrzejkowa magia i tajemnica połączą się we wspaniałe przeżycia! Przyjdźcie, by odkryć, co przynosi Wam przyszłość i jednocześnie zanurzyć się w fascynujący świat naszej wystawy. Niech te Andrzejki na długo pozostaną w Waszej pamięci!

473 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent