Aligatory grają z dziećmi na pasażach Madisona

Galeria Handlowa Madison, Rajska 10
📅 sobota 01.09.2018 do niedziela 09.09.2018
Aligatory grają z dziećmi na pasażach Madisona

Od niedawna na pasażach oraz w strefie Food Zone Galerii Madison można spotkać aligatory, misie, a nawet konie… Nie jest to jednak inicjatywa gdańskiego ZOO, ale współpraca z Corner for Kids – firmą oferującą kreatywne rozwiązania w zakresie aranżacji dziecięcych kącików zabaw. Odtąd najmłodsi klienci Galerii mogą spróbować rozwiązać ciekawe łamigłówki lub puścić wodze fantazji w grach z wykorzystaniem zabawek mobilnych.

Zabawki edukacyjne w galerii Madison można spotkać zarówno w strefie restauracyjnej na II piętrze jak i na strefie relaxu na poziomie -1. Angażują one dziecko do zabawy poprzez wykorzystanie prostych funkcjonalności tj. przejście labiryntu, skomponowanie melodii na cymbałkach, dopasowanie figur geometrycznych do odpowiednich otworów. Na najmłodszych klientów czekają także zabawki mobilne, które mogą swobodnie przenosić na terenie Galerii. O wzornictwo oraz najwyższą jakość wykonania elementów zadbała firma Corner for Kids.

Zabawki, które ostatnimi czasy pojawiły się w naszej Galerii, idealnie wpasowują się w jej stylistykę. Najwyższa jakość materiałów oraz sposób zaplanowania dziecięcych przestrzeni spotkały się z dużą aprobatą ze strony pierwszych klientów. To była dobra decyzja, która jeszcze bardziej otworzyła nas na otaczające miasto. Stajemy się bardziej przyjaźni dla jego najmłodszych obywateli – podsumowuje Anna Thomas, dyrektor zarządzająca Madison.

Idea stworzenia dziecięcych kącików zabaw wpasowuje się w profil slow retail Galerii, która, jako śródmiejska strefa komfortu, za cel stawia sobie otwartość na miasto i jego mieszkańców. Poza ofertą zakupową ważne jest, aby osoby odwiedzające Madisona czuły się w nim po prostu przyjemnie.