Ali Bajda Dzika Frajda – Spektakl dla dzieci

Białołęcki Ośrodek Kultury mapa

niedziela 20.09.2020

Ali Bajda Dzika Frajda - Spektakl dla dzieci

Spektakl dla dzieci! Ali Bajda Dzika Frajda 20 września (niedziela) w sali widowiskowej przy #Głębocka66. Wstęp wolny, Zapisy od 28 sierpnia w kasach BOK.

Nowe technologie i niewiarygodne podwórkowe historie! Przedstawienie z wielkoformatowymi animacjami na żywo, z mnóstwem wyliczanek, które mocno angażują najmłodszą publiczność. Zapraszamy na sceniczną opowieść, w której pobrzmiewa echo białołęckich placów zabaw i parków. Zebraliśmy w niej Wasze i nasze wyliczanki, Wasze i nasze podwórkowe opowiastki, oddaliśmy je w ręce artystów – tak powstała jedyna w swoim rodzaju historia, którą można wyklaskać, wytupać, wyśpiewać i zobaczyć!

Autorki spektaklu:

Kama Fundichely – koncept wizualny i animacje live

Krystyna Bocheńska  – wybór i opracowanie tekstów

Natalia Leszczyńska – narracja, muzyka

 

Spotkanie na placu zabaw!

Jeśli chcecie poznać autorki spektaklu wcześniej i sprawdzić, jak powstaje scenariusz pokazu, zapraszamy do improwizacji na placu zabawi naszych podwórkowych eksperymentów ze słowem. Wyliczanki, gdybanki, tupanki i oczywiście językowe łamańce!

Co robimy na placu zabaw?

Uczymy się z Wami i od Was nowych i starych rymowanek. Zapraszamy do kilku- lub kilkunastominutowej zabawy w naszym stoisku. Śpiewamy, gramy, czytamy, improwizujemy. Jednorazowo możemy przyjąć 3 osoby. Nie prowadzimy zapisów.

Gdzie i kiedy można spotkać naszą ferajnę na placu zabaw?

28.08 Park Magiczna, między godzinami 9.30-13.30 oraz 15.30-19.30

29.08 Park Henrykowski, między godzinami 9.30-13.30 oraz 15.30-19.30

5.09 Bociani Zakątek, między godzinami 9.30-13.30 oraz 15.30-19.30

6.09 Park Magiczna, między godzinami 9.30-13.30 oraz 15.30-19.30

 

Podajemy orientacyjne godziny. Gdyby padał deszcz, będziemy robić przerwy, ale nie znikamy – szukajcie więc nas, gdy świeci słońce. Będziemy Was informować na FB.

Do zobaczenia!

Działania realizowane w ramach projektu Wielka zabawa i ważna sprawa – język podwórka. Edycja trzecia. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – dodaj do ulubionych 2020.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Zajęcia dla dzieci na Białołęce. Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie.

Białołęcki Ośrodek Kultury

Jaki jest Białołęcki Ośrodek Kultury? Otwarty na inicjatywy oddolne. Różnorodny. Nie zamykający się na jedną dziedzinę sztuki. Uruchomiliśmy pierwsze, nowoczesne kino na Białołęce, skupiamy grupy teatralne, zainaugurowaliśmy scenę impresaryjną, organizujemy koncerty.  

Więcej

Adres:

ul. Vincenta van Gogha 1
03-188 Warszawa


Kontakt:

22 884 46 25
sekretariat@bok.waw.pl
http://www.bok.waw.pl
facebook