Ale kosmos! Warsztaty z ilustratorem

Biblioteka Oliwska, ul. Opata J. Rybińskiego 9
📅 sobota 07.12.2019
Ale kosmos - warsztaty dla dzieci
Tym razem gościem sobotnich warsztatów będzie ilustrator, grafik i rysownik prasowy Bartłomiej Brosz! Zapraszamy Dzieciaki w wieku od 5 do 12 lat: ) Wydarzenie finansowane przez Radę Dzielnicy Oliwa. Żeby nie było zbyt tłoczno na warsztaty obowiązują zapisy: anna_michno@wbpg.org.pl

Bartłomiej Brosz
Ilustrator, grafik, rysownik prasowy. Absolwent wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej.

Jako rysownik debiutował w 1991 r. na łamach Gazety Olsztyńskiej. Później współpracował z Dziennikiem Bałtyckim, Gazetą Współczesną, Wirtualną Polską, portalem Onet.pl, wydawnictwem Operon.
Jest autorem ilustracji do kilkudziesięciu książek i podręczników szkolnych. Jako grafik brał udział w tworzeniu wielu gier planszowych i komputerowych.
Obecnie stale współpracuje z wydawnictwem Adamada, GdańskimWydawnictwem Oświatowym oraz wydawnictwem Presscom.

Poza rysowaniem jego pasją jest muzyka. Komponuje i pisze teksty piosenek. Jest autorem muzyki ilustracyjnej do kilku gier komputerowych oraz do filmu animowanego pt. „Śfinki”. Obecnie gra na perkusji i klawiszach w grupie The Paperbags.
Wraz z rodziną i kotem mieszka w Gdańsku-Wrzeszczu.

Godzina rozpoczęcia: 12.28