Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Ale Cyrk! Piknik Rodzinny w Wadowicach

Bulwary nad rzeką Skawą, Wadowice
🗺 mapa
📅 niedziela 26.06.2016
Ale cyrk w Wadowicach

Jubileuszowy, V Piknik Rodzinny „Ale Cyrk!” już 26 czerwca (niedziela) na bulwarach nad Skawą. Stowarzyszenie „Grupa PRÓG” zaplanowało moc atrakcji na sam początek wakacji! Czekają nas warsztaty, gry, spektakle, kino i pokazy, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:30 i tradycyjnie na początek część warsztatowo-animacyjna. W tym roku m. in. warsztaty cyrkowe, instrumentalne i plastyczne, a także mnóstwo gier i zabaw dla dzieci i rodziców. Nie może zabraknąć także malowania twarzy, wielkich baniek mydlanych i spotkań ze szczudlarzem! Zupełną nowością w tej części wydarzenia jest prawdziwa terapia śmiechem, której udzielać będą artyści z Fundacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu!

O godz. 19:30 rozpocznie się nowa odsłona gry terenowej: nowe zadania, nowe stanowiska i szybsze tempo, ale także fantastyczne, cyrkowe nagrody! W tym samym czasie rozpocznie kolejna nowość Pikniku, czyli pokaz „Falkoshow. Iluzja marionetki”! Gwiazdy świata muzyki m. in. Michael Jackson, Tina Turner i Elvis Presley spotkają się w jednym miejscu, a także zatańczą i zaśpiewają w rytm swoich przebojów dzięki zręcznej animacji Krzysztofa Falkowskiego!

W części pokazowej jubileuszowego „Ale Cyrku!” również nowości: o godz. 20:30 niezwykle zabawny, muzyczny spektakl „Podglądanie rodaków, czyli na Zapupiu Dalekim” w wykonaniu Teatru Satyry Zielona Mrówa z Lublina! Następnie, o 21:15 kino plenerowe z filmową realizacją spektaklu cyrkowego, a na zakończenie, o godz. 22:15, połączenie ognia, kulinariów, żonglerki i dowcipu, czyli pokaz fireshow pt. „Hell’s Kitchen” w wykonaniu grupy Azislight!

Ale Cyrk plakat

Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Grupa PRÓG”, a sam Piknik nie mógłby się odbyć bez dofinansowania ze strony Gminy Wadowice i współpracy Wadowickiego Centrum Kultury. Organizacyjnej pomocy udziela także młodzież tworząca Teatr PRÓG Junior, Teatr Sokół i Wolontariat WCK. W tym roku Piknik wspiera także Maxpex Wadowice, a do grona przyjaciół imprezy dołącza Fundacja Czerwone Noski – Klown w Szpitalu.

V Piknik Rodzinny „Ale Cyrk!”

26 czerwca 2016, godz. 17:30, bulwary nad rzeką Skawą

Więcej informacji:

www.facebook.com/grupa.prog

www.grupa-prog.pl

 

761 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
ul. Teatralna 1
34-100 Wadowice
Kontakt:

33 8233156
http://www.wck.wadowice.pl