Album świąteczny na prezent i dobry uczynek. Pomóżmy Mai!

sobota 20.11.2021 do piątek 10.12.2021

Album świąteczny na prezent i dobry uczynek. Pomóżmy Mai!

„Wigilia Deluxe” to reedycja wydanego w 2020 roku zbioru najpiękniejszych piosenek świątecznych i kolęd w wykonaniu Antka Smykiewicza. Wyjątkowe aranżacje nie tylko umilą okres Świąt Bożego Narodzenia, ale również skłonią do refleksji w tym zmieniającym się świecie.

W roku 2021 Antek Smykiewicz nawiązał współpracę z Robertem Sadowskim, kompozytorem i producentem muzycznym, który specjalnie na potrzeby reedycji płyty „Wigilia Deluxe” stworzył singiel „Na gwiazdkę”.

Płyta oprócz na nowo zaaranżowanych i nagranych utworów zawiera również trzy autorskie piosenki, w tym tę premierową kompozycję.
„Wigilia Deluxe” to nie tylko muzyczny klimat Świąt Bożego Narodzenia, ale realne przesłanie o miłości i braterstwie. Producent płyty z każdego sprzedanego egzemplarza przekaże 10% dochodu na ratowanie malutkiej Mai Tomczak, którą Antek Smykiewicz spotkał na swojej drodze podczas koncertu charytatywnego będącego częścią zbiórki pieniędzy na lek ratujący jej życie.

Maja urodziła się 21 kwietnia 2020 roku, osiem miesięcy później stwierdzono u niej SMA typ 2 – rdzeniowy zanik mięśni. Maleństwu można pomóc, wystarczy terapia genowa, która spowoduje, że organizm dziecka samoczynnie zacznie wytwarzać białko, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Niestety koszt leczenia to prawie 9,5 mln.złotych. Dlatego również powstała wersja Deluxe płyty Wigilia. W chwili nagrywania ostatniej piosenki na płytę w skarbonce brakuje niecałe 6 mln złotych. Teraz każdy z nas może zrobić coś dobrego, razem jesteśmy wstanie zdążyć uratować Maję.

Link do sprzedaży:
https://www.empik.com/wigilia-deluxe-sadowsky-i-smykiewicz,p1285897673,muzyka-p

Więcej o Mai można przeczytać na stronie zbiórki: https://www.siepomaga.pl/walka-mai

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie