Akwarele, gwasze, monotypie – wystawa

SCKM, ul. Dietla 53, Kraków mapa

czwartek 14.11.2019 do sobota 30.11.2019

Akwarele, gwasze, monotypie - wystawa

Wystawa obrazów Beaty Milligan i jej uczniów, to drugi pokaz z cyklu: „Mistrz i jego uczeń”, którego celem jest przedstawienie dorobku nauczycieli SCKM zarówno w kontekście ich osiągnięć artystycznych jak i pedagogicznych. Pokazy mają ponadto uwypuklać technikę, która jest im szczególnie bliska, i w której wypowiadają się najchętniej. Zatem po kilimach i gobelinach Małgorzaty Flisek mamy okazję spotkać się z twórczością Beaty Milligan i jej akwarelami.

Dla widza obecna wystawa może być ciekawym zestawieniem i porównaniem twórczości głównej bohaterki z jej uczniami i wychowankami. A jest ich sporo, są ci najmłodsi, dla których sztuka jest tylko przyjemnym wypełnieniem wolnego czasu, ale są też tacy, którzy wstąpili już na ścieżkę sztuki i rozpoczęli swoje samodzielne poszukiwania. Czy uczestników wystawy – oprócz techniki prac wykonanych na papierze – łączy coś jeszcze ze swą mistrzynią? Przekonajcie się Państwo sami, uważnie przyglądając się tej ekspozycji.

http://sckm.krakow.pl/akwarele-gwasze-monotypie

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.30-18.30.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akwarele, gwasze, monotypie – wystawa

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest placówką wychowania pozaszkolnego Gminy Miejskiej Kraków prowadzącą wszechstronną działalność edukacyjną, kulturalną i wychowawczą w formach stałych, okresowych i okazjonalnych. Oferta Centrum skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz środowiska lokalnego bliższego …

Więcej

Adres:

ul. H. Wietora 13/15
31-067 Kraków


Kontakt:

(12) 430-50-90
biuro@sckm.krakow.pl
http://www.sckm.krakow.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:sztukawystawa

Zobacz także