Aktywny koniec lata z Plusssz Junior w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym

sobota 31.08.2019

Aktywny koniec lata z Plusssz Junior w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym

Plusssz Junior, marka najpopularniejszych suplementów diety dla dzieci, stawia na holistyczny rozwój dzieci oraz ich aktywizację i edukację prozdrowotną. Na zakończenie lata zaprasza najmłodszych fanów sportu i ich rodziców na najprawdziwszą ZOO Olimpiadę!

Sobota, 31 sierpnia, będzie prawdziwym rodzinnym świętem w duchu zdrowej rywalizacji sportowej. Już nawet maluchy wiedzą, że ruch i aktywność fizyczna to podstawia zdrowego stylu życia, dlatego na ZOO Olimpiadzie nie może zabraknąć Plusssz Juniora, eksperta od zdrowego rozwoju dzieci!

Impreza współorganizowaną przez Plusssz Junior, Radio dla Ciebie i warszawskie ZOO z okazji pożegnania wakacji odbędzie w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym – start o godzinie 11:00. Program wydarzenia jest wypełniony atrakcjami po brzegi, więc dużo przyjemności będą mieli zarówno zoolodzy-amatorzy, jak i fani sportów.

Każdy gość Plusssz Junior będzie mógł wziąć udział w niekonwencjonalnych warsztatach pod okiem profesjonalnych animatorów. Najbardziej wytrawni znawcy witamin zmierzą się w konkursie wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami. A wszystko to w duchu zdrowej i sportowej rywalizacji.

WYDARZENIE:
ZOO OLIMPIADA
31 sierpnia (sobota) 11:00 – 15:00
Warszawski Ogród Zoologiczny

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Aktywny koniec lata z Plusssz Junior w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym