Dodaj swoje wydarzenia, zajęcia, atrakcje +

Aktywna Rodzina: Gra miejska – Księga Dżungli

Plaża Rusałka - Wybrzeże Helskie 1-5
📅 sobota 30.06.2018
bezpłatne
Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do Świata Bajek

Przenieś się do wspaniałego świata Księgi Dżungli i pomóż Mowgliemu uratować zwierzaki!

Każde dziecko kocha bajki! Zresztą, czy ktoś ich nie kocha? Pozwalają nam przenieść się w zupełnie inny, wesoły kolorowy świat! W tym roku już po raz szósty wyruszycie we wspaniałą, pasjonującą podróż przez dzielnice Warszawy, wraz z jej superbohaterem Kapitanem Warszawą! Tym razem zapraszamy Was do gry miejskiej inspirowanej książką Księga Dżungli!

Już w sobotę, 30 czerwca spotkajmy się by poznać zwyczaje panujące w dżungli! Wspólnymi siłami będziemy przemierzać zakątki dzikiej natury i ruszymy na ratunek zagrożonym zwierzętom. Wysłuchamy mądrych rad niedźwiedzia Baloo, tygrys Shere Khan pokaże jak nie dać się żywiołom, a troskliwą opieką otoczy Was wilczyca Raksha. Przyjdźcie na spotkanie z „Księgą dżungli”! Spotykamy się o 12:00 na Plaży Rusałka – Wybrzeże Helskie 1-5. Pamiętajcie, że na grę obowiązują zapisy!

Aby wziąć udział w bohaterskiej akcji Kapitana Warszawa, wejdź na stronę http://www.zapisyzwalcznude.pl/ i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny!

Na zwycięskie drużyny czekają nagrody ufundowane m.in. przez HulaKula Rozrywkowe Centrum Miasta, Zakamarki, Kapitan Nauka, Magazyn Scooby Doo, Teatr Capitol oraz La Millou.
Twoje miejsce jest w naszych szeregach – wejdź z nami do Świata bajek!
Na wydarzenia WSTĘP BEZPŁATNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 8 gier miejskich i 8 pikników oraz 7 warsztatów rodzinnych. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.
Szczegóły na www.zwalcznude.pl/aktywna-rodzina/