Akcje: Demokracje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

sobota 27.06.2015

Akcje: Demokracje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy

„Akcje: Demokracje” to teatralne warsztaty dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, w trakcie których zmierzymy się z najważniejszymi tematami współczesnego życia społecznego takimi jak: RÓWNOŚĆ, INNOŚĆ, EDUKACJA, PROTEST, WYBORY, MIASTO.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, zadawania pytań i eksperymentów wokół haseł, które tylko pozornie wydają się niedziecięce. W trakcie warsztatów uruchomimy nasze ciała, głosy, przestrzeń, będziemy tworzyć okazje do wzmacniania więzi i szukać znaczeń trudnych słów, poobserwujemy siebie w niecodziennych rolach i sytuacjach.

Zapraszamy w każdą sobotę  danego miesiąca o godzinie 14.00 (dzieci w wieku 3-5 z rodzicami) oraz o 16.00 (dzieci w wieku 6-9 z rodzicami).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Teatru Polskiego w Bydgoszczy: www.teatrpolski.pl  oraz pod numerem telefonu:  52 339 78 18 (kasa TPB czynna od wtorku do piątku od 12.00 do 18.00)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Polski Bydgoszcz

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki

Teatr Polski w Bydgoszczy jest publicznym teatrem instytucjonalnym. Od września 2014 roku prowadzi go duet Paweł Wodziński/Bartek Frąckowiak. Wraz z grupą kuratorów proponują teatr otwarty na rozmaite dyscypliny, kierunki myślenia, obszary tematyczne.

Więcej

Adres:

al. MICKIEWICZA 2
85-071 BYDGOSZCZ


Kontakt:

052 339 78 12
tp@teatrpolski.pl
http://www.teatrpolski.pl

Akcje: Demokracje w Teatrze Polskim w Bydgoszczy