Akcja Twój bohater w Hulakula

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82B
📅 sobota 04.08.2018
Akcja Twój bohater w Hulakula
Jaki jest na co dzień? Co lubi, a czego nie? O czym marzy? I najważniejsze – jak go poznać, żeby się tego dowiedzieć? Takie pytania na pewno przychodzą do głowy fanom na myśl o swoich idolach. A 4 sierpnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta będą mogli dostać na nie odpowiedź.

W ramach akcji „Twój Bohater” zaprosiliśmy troje bohaterów: piłkarza Grzegorza Jędrzejewskiego, znanego jako Gabor, iluzjonistkę Michelle Christian oraz tancerza Żorę Korolyova. Będzie to znakomita okazja do rozmowy, wykonania pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów idoli. W programie nie zabraknie także treningu piłkarskiego z Gaborem i rad jak zostać profesjonalnym piłkarzem, pokazu iluzji w wykonaniu Michelle oraz nauki tańca z Żorą.

A to nie wszystkie gwiazdy, które nas odwiedzą. Gośćmi specjalnymi będą aktorka i prezenterka telewizyjna Dorota Deląg, prezenter pogody Jarosław Kret, utytułowany zapaśnik Andrzej Supron i znana trenerka personalna Kamila Saganowska.

Zapraszamy w godzinach 13.00-17.00 – wstęp jest bezpłatny.