Akcja Twój bohater w Hulakula

Data wydarzenia: sobota 04.08.2018

Wstęp: bezpłatne

Akcja Twój bohater w Hulakula

Jaki jest na co dzień? Co lubi, a czego nie? O czym marzy? I najważniejsze – jak go poznać, żeby się tego dowiedzieć? Takie pytania na pewno przychodzą do głowy fanom na myśl o swoich idolach. A 4 sierpnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta będą mogli dostać na nie odpowiedź.

W ramach akcji „Twój Bohater” zaprosiliśmy troje bohaterów: piłkarza Grzegorza Jędrzejewskiego, znanego jako Gabor, iluzjonistkę Michelle Christian oraz tancerza Żorę Korolyova. Będzie to znakomita okazja do rozmowy, wykonania pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów idoli. W programie nie zabraknie także treningu piłkarskiego z Gaborem i rad jak zostać profesjonalnym piłkarzem, pokazu iluzji w wykonaniu Michelle oraz nauki tańca z Żorą.

A to nie wszystkie gwiazdy, które nas odwiedzą. Gośćmi specjalnymi będą aktorka i prezenterka telewizyjna Dorota Deląg, prezenter pogody Jarosław Kret, utytułowany zapaśnik Andrzej Supron i znana trenerka personalna Kamila Saganowska.

Zapraszamy w godzinach 13.00-17.00 – wstęp jest bezpłatny.

Szczegóły imprezy wraz z sylwetkami zaproszonych gości: Twój Bohater w Hulakula

hulakula logo

Sala zabaw Hulakula

U nas nikt się nie nudzi!!! Odwiedź nas, a przekonasz się sam!!!

Hulakula to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną.

Wspólnie zorganizujemy niezapomniane urodziny dla najmłodszych, warsztaty, półkolonie i inne rodzinne eventy, podczas których dzieci …

ul. Jagiellońska 82 b, Warszawa

22 18 28 009, 669 008 009

Gwiazdkowe prezenty od 5.10.15.