Akcja Pomagam i się badam z Kopalnią Soli Wieliczka

Kopalnia Soli "Wieliczka"; Tężnia Solankowa mapa

czwartek 01.07.2021 do czwartek 08.07.2021

Akcja Pomagam i się badam z Kopalnią Soli Wieliczka

Zachęcamy do udziału w letniej odsłonie akcji krwiodawstwa już w czwartek 8 lipca br. w godz. 10:00 – 16:00. Zbiórka krwi będzie miała miejsce w Wieliczce w dwóch lokalizacjach: krwiobusie przy Tężni Solankowej i w Szybie Regis w centrum miasta. Każdy, kto zdecyduje się oddać krew może wybrać dogodne dla siebie miejsce. W nagrodę za oddanie krwi otrzyma posiłek regeneracyjny i bilet na zwiedzanie Trasy Turystycznej w Kopalni Soli „Wieliczka”.

W tym roku akcja krwiodawstwa po raz pierwszy została poszerzona o badania i konsultacje lekarskie. Warto więc tego dnia wybrać się do Tężni Solankowej. Wejściówki dla wszystkich kosztować będą 1 zł/os., a na dziedzińcu tężni czekać będą lekarze: kardiolog i pediatra, którzy udzielą porad i konsultacji. Dodatkowo będzie można zmierzyć sobie ciśnienie i poziom saturacji krwi. Fizjoterapeuci z Uzdrowiska Kopalnia Soli „Wieliczka” przez cały czas trwania akcji nie tylko pomogą w określeniu rodzaju bólu, udzielą stosownej porady, ale także pomogą wybrać właściwy kierunek leczenia. Dodatkowo odbędą się pokazy ćwiczeń oddechowych, a wszyscy chętni będą mogli wziąć w nich udział co pół godziny (10:00-16:00).

kopalnia-soli-wieliczka-akcja-krwiodawstwa-2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Pomagam i się badam z Kopalnią Soli „Wieliczka”.  

Szczegółowe informacje i regulamin znajdziesz na stronie www.kopalnia.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akcja Pomagam i się badam z Kopalnią Soli Wieliczka

Kopalnia Soli Wieliczka

Kopalnia Soli w Wieliczce należy do najciekawszych i najbardziej znanych obiektów turystycznych w Polsce. Każdego roku ponad milion turystów z całego świata przybywa tu, aby podziwiać niezwykły podziemny świat tworzony na przestrzeni wieków przez naturę i …

Więcej

Adres:

ul. Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka


Kontakt:

(12) 278 73 66
informacja@kopalnia.pl
https://www.kopalnia.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:charytatywnie