Akcja choinka: Oświetlamy drzewko – warsztaty dla rodzin

📅 sobota 16.12.2017
10 zł, rodzeństwo 5 zł
Akcja choinka: Oświetlamy drzewko - warsztaty dla rodzin

Najprzyjemniejszy czas w roku: rodzinnych spotkań, upragnionego odpoczynku, pysznego jedzenia i prezentów już niebawem! Nasze domy wypełnią smakowite zapachy, dekoracje, rodzinne tradycje i zwyczaje.
W Muzeum Miasta Gdyni trwają w najlepsze świąteczne warsztaty. Jak co roku zapraszamy do nas na przedświąteczne przygotowania! Zadbaliśmy o to, by w opracowanych specjalnie na tę okazję warsztatach czuć było świąteczną atmosferę! Wystarczy odrobina fantazji by wspólnie z nami nastroić się na nadchodzącą Gwiazdkę. Wspólnie stworzymy ozdoby, przygotujemy prezenty i dopilnujemy, by bożonarodzeniowe drzewko było najpiękniejsze.
Specjalnie dla Was przywieziemy prawdziwe choinki! Podczas zajęć 16 grudnia dowiemy się, jak pielęgnować drzewka, a także zaprojektujemy dla nich wyjątkowe oświetlenie!

„Akcja choinka: Oświetlamy drzewko” – świąteczne warsztaty dla rodzin z dziećmi
Termin: 16 XII 2017 r. – godzina 11:00 – 13:00
Bilety: 10 zł od uczestnika, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37