Weleda
Weleda Baby

Akademia strachów – wejdź do straaaasznej gry. Wydarzenie odwołane!

Galeria Północna, ul. Światowida 17
🗺 mapa
📅 poniedziałek 26.10.2020 do sobota 31.10.2020
Akademia strachów - wejdź do straaaasznej gry
Przed nami najstraszniejsze święto w roku… Halloween!  Najwyższy czas wyciągnąć z szafy upiorne kostiumy i przygotować się na dzień pełen przygód. Atrakcji nie zabraknie również w Galerii Północnej, jak zawsze mamy dla Was coś specjalnego!

W sobotę, 31 października zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na pełną humoru, a jednocześnie mrożącą krew w żyłach grę miejską „Akademia strachów”! Jej uczestnicy będą mogli poczuć się niczym legendarni bohaterowie historii o Drakuli, Frankensteinie czy Scooby-Doo! A to wszystko dzięki niepowtarzalnej atmosferze oraz licznym halloweenowym zadaniom. Podpowiemy, że ich wykonanie będzie wymagać nie tylko bystrego oka, ale też zwinności i odrobiny sprytu. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Fundacją Zwalcz Nudę.

Wszystkich śmiałków zapraszamy w godz. 14:00-18:00. Punkt rejestracji drużyn znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu sklepu Reserved. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, które trwają od 14 października. Można ich dokonać tu: KLIK

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zapomnijcie o kostiumach!

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

 

259 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent