Akademia strachów – wejdź do straaaasznej gry. Wydarzenie odwołane!

Galeria Północna, ul. Światowida 17 mapa

poniedziałek 26.10.2020 do sobota 31.10.2020

Akademia strachów - wejdź do straaaasznej gry

Przed nami najstraszniejsze święto w roku… Halloween!  Najwyższy czas wyciągnąć z szafy upiorne kostiumy i przygotować się na dzień pełen przygód. Atrakcji nie zabraknie również w Galerii Północnej, jak zawsze mamy dla Was coś specjalnego!

W sobotę, 31 października zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na pełną humoru, a jednocześnie mrożącą krew w żyłach grę miejską „Akademia strachów”! Jej uczestnicy będą mogli poczuć się niczym legendarni bohaterowie historii o Drakuli, Frankensteinie czy Scooby-Doo! A to wszystko dzięki niepowtarzalnej atmosferze oraz licznym halloweenowym zadaniom. Podpowiemy, że ich wykonanie będzie wymagać nie tylko bystrego oka, ale też zwinności i odrobiny sprytu. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Fundacją Zwalcz Nudę.

Wszystkich śmiałków zapraszamy w godz. 14:00-18:00. Punkt rejestracji drużyn znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu sklepu Reserved. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy, które trwają od 14 października. Można ich dokonać tu: KLIK

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zapomnijcie o kostiumach!

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:halloweenzabawa