Akademia Strachów w Atrium Reduta. Wydarzenie odwołane!

Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148 mapa

poniedziałek 26.10.2020 do piątek 30.10.2020

Akademia Strachów w Atrium Reduta

Jam Drakula  przeraźliwy,

Dzisiaj ze mną same dziwy!

Wiedźmy, topielice, mumie,

Wskażą, jak być strachem dumnie.

Zapraszamy wszystkie dzieci!

Czas Wam z nami szybko zleci!

 

Drogie dziewczynki i drodzy chłopcy, nadszedł czas wyjąć z szafy swoje najbardziej upiorne kostiumy i wyruszyć do Atrium Reduta na przerażająco śmieszną halloweenową grę miejską

Fundacja Zwalcz Nudę przygotowała mrożące krew w żyłach oraz zapierające dech w piersiach straszliwe zadania do wykonania. Gwarantujemy Wam przygody rodem z historii o Drakuli, Frankensteinie czy Scooby-Doo! Na pewno będziecie musieli wykazać się sprytem, spostrzegawczością, szybkością oraz dobrym humorem.

Wszystkie wampiry, wiedźmy, zombie oraz inne maszkary i potwory zapraszamy 30 października w godz. 16:00-20:00 do Atrium Reduta przy Alejach Jerozolimskich 148.

Nie zapomnijcie o przebraniach! Liczymy na Waszą kreatywność!

Śpieszcie się, liczba miejsc jest ograniczona.  Obowiązują zapisy -> KLIK

 

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk – na miejscu będą dostępne płyny do dezynfekcji. Przypominamy również o zachowaniu dystansu.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:halloweenzabawa