Akademia Strachów – upiorna gra miejska w Blue City

Blue City, Aleje Jerozolimskie 179
📅 czwartek 31.10.2019
Akademia Strachów - upiorna gra miejska w Blue City
Kapitan Warszawa zaprasza wszystkie strachy małe i duże na upiorną, halloweenową grę miejską do Akademii Strachów im. Hrabiego Draculi! Bawimy się 31 października w Centrum Handlowym Blue City (Aleje Jerozolimskie 179) w godzinach 16:00-20:00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

akadamia strachów

Panie i Panowie drodzy, oto Wasza chwila grozy! Kapitan Warszawa wraz z naczelnym wampirem wprost z Rumunii, Hrabią Draculą zaprasza do wspólnej zabawy! Na naszej grze miejskiej swoją obecność potwierdziły wszystkie straszydła z Warszawy i okolic – duchy, wampiry, kościotrupy, baby jagi, zombie, wiedźmy, trolle, białe damy, truposzki i strzygi! Gwarantujemy Wam atrakcje wprost z najstraszniejszych lochów, strychów i zamczysk. Zwykłym śmiertelnikom dobrze radzimy – przebierzcie się za upiora, dzięki czemu wtopicie się w tłum a straszydła wezmą Was za swojego pobratymcę! Jeśli nie zdecydujecie się na ten ruch, kto wie, może grę miejską zakończycie jako prawdziwe maszkary…

AR 2019 – haloween A6 dr

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw jest magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend – od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Partnerami wydarzenia są: Time Machine Mini Joy, Sala Zabaw Incaplay, Fit One, Egurrola Dance Kids, ATA, Kino Helios, Menya Mushashi, ToysRUs, Restauracja Wiking, North Fish.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Fundatorami nagród są: Restauracja Wiking, Kino Helios, Sala Zabaw Incaplay, Fit One, Egurrola Dance Studio, Smyk, EM Men’s Accessories, TEPfactor, Teatr Capitol, Uroboros, Manufaktura Cukierków, Media Service Zawada oraz Starpharma. Nagrody – wciągające gry planszowe – ufunduje również firma Alexander, partner projektu Aktywna Rodzina.

Patronami medialnymi projektu są: Meloradio, Egaga.pl, Qlturka.pl, Przedszkola.edu.pl, Mówią na Mieście, waw4free, Mama Warszawianka, Rodzicowo.pl i BabyGo.

Projekt współfinasowany przez miasto Stołeczne Warszawa.

Zapisy dostępne są tutaj – https://www.zapisyzwalcznude.pl/index.php?option=com_icagenda&view=event&id=492:akademia-strachow-upiorna-gra-miejska-w-blue-city&Itemid=349