Akademia Pewności Siebie – zajęcia dla dzieci i młodzieży

Bruna 32, Warszawa mapa

niedziela 28.11.2021 do piątek 31.12.2021

699

Akademia Pewności Siebie

Oferujemy trening  umiejętności doskonalący kompetencje osobiste i społeczne, dzięki któremu dzieci nabiorą pewności siebie, nauczą się efektywnie rozwijać swoje talenty oraz będą sprawniej funkcjonować w domu, w szkole i w grupie rówieśników.

Podczas zajęć skoncentrujemy się na wspieraniu pewności siebie uczestników w następujących obszarach:– komunikacja i współpraca w grupie,– asertywność,– skuteczność w realizacji marzeń i celów.

Forma pracy obejmuje:

  • pracę w całej grupie
  • pracę w parach
  • pracę indywidualną

Uczestnicy warsztatów wychodzą z zajęć z poczuciem większej pewności siebie. Wzmocnienie otrzymują nie tylko od prowadzącego, ale przede wszystkim od grupy rówieśniczej, która jest dla nich największym punktem odniesienia i potwierdzeniem wartości. Od lat najbardziej ulubionym ćwiczeniem jest „tron komplementów”. Ćwiczenie, w którym każdy uczestnik mówi innym wszystko to, co widzi jako wartościowe. Uczestnicy mówią tu o talentach, cechach charakteru, momentach udanej współpracy czy wsparcia.

Już od 8 stycznia! 4 spotkania po 210 min.

https://okno.edu.pl/akademia-pewnosci-siebie/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
PRACOWNIA Z OKNEM NA ŚWIAT

Pracownia z oknem na świat Edukacja i Rozwój. Marta Hendzel

Oferujemy kursy języka angielskiego, warsztaty rozwojowe, kursy przygotowujące do egzaminów szkolnych, zajęcia z matematyki dla dzieci i młodzieży. Dodatkową korzyścią każdego kursu jest wzmocnienie pewności siebie i zwiększony poziom umiejętności społecznych. Rozwijamy umiejętności, które pozwolą …

Więcej

Adres:

02-594 Warszawa
ul. Juliana Bruna 32
(I piętro)


Kontakt:

730 125 129, 607 849 817
biuro@okno.edu.pl
http://www.okno.edu.pl

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne