Akademia Pana Piórko

SCKM, ul. Wietora 15, Kraków mapa

niedziela 24.11.2019

Akademia Pana Piórko i przygody Bałwanka. Spotkanie naukowo-filozoficzne

Listopadowy czas jest wprost idealny, by podjąć fascynujący temat pamięci. Do czego jest nam ona potrzebna? Dlaczego piszemy pamiętniki? O czym najczęściej zapominamy, a czego nigdy na pewno nie wyrzucimy ze wspomnień? Na te oraz kilka innych pytań, o których zapewne Pan Piórko przypomni sobie podczas spotkania z dziećmi, odpowiedź usłyszycie w niedzielne przedpołudnie.

http://www.sckm.krakow.pl/akademia-pana-piorko-v3

„Akademia Pana Piórko”, to spotkana naukowo-filozoficzne, nastawione na edukację, poznawanie, ale w duchu artystycznym. Zgłębianemu problemowi, pytaniom towarzyszą: opowieść jako źródło wiedzy i mądrości, snuta z udziałem małych, ciekawych świata naukowców oraz eksperymenty. Nierzadko też zapraszani są specjalni goście, znawcy tematu. Tłem jest muzyka wykonywana na żywo.

Prowadzenie: Tadeusz Dylawerski, Beata Milligan

Akompaniament: Piotr Niedziałek

godzina 11:00

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Pana Piórko

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest placówką wychowania pozaszkolnego Gminy Miejskiej Kraków prowadzącą wszechstronną działalność edukacyjną, kulturalną i wychowawczą w formach stałych, okresowych i okazjonalnych. Oferta Centrum skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz środowiska lokalnego bliższego …

Więcej

Adres:

ul. H. Wietora 13/15
31-067 Kraków


Kontakt:

(12) 430-50-90
biuro@sckm.krakow.pl
http://www.sckm.krakow.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr