Akademia Małego Muzyka zajęcia umuzykalniające dzieci 2-6 lat
UD

Akademia Małego Muzyka zajęcia umuzykalniające dzieci 2-6 lat

Music School ul. Bracka 22 lok 23 Warszawa
🗺 mapa
📅 sobota 25.05.2024
🎫 75zł
Akademia Małego Muzyka zajęcia umuzykalniające dzieci 2-6 lat
Zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym, mające na celu artystyczny rozwój poprzez muzykę, śpiew i aktywną zabawę z wplecionymi elementami rytmiki. Punktem wyjścia do każdych zajęć jest piosenka, wokół której zadzieją się różnorodne zdarzenia muzyczne. Spotkamy się z rytmem, muzyką, śpiewem, a nade wszystko z dobrą zabawą. To niecodzienny sposób by zrozumieć i poczuć muzykę.

Dzieci same wskazują czy łatwiej jest im wypowiedzieć się za pomocą śpiewu, czy może raczej tańca? Może część z nich wybierze elementy teatru lub pantomimy? W tych zajęciach wszystkie te elementy będą się wzajemnie i niepostrzeżenie przenikać. Podczas zajęć dzieci uczą się improwizować, grać najprostsze podziały rytmiczne na pierwszych instrumentach, a także rozwijają swoją muzyczną wrażliwość poprzez kontakt z muzyką różnych gatunków z całego świata. Mają możliwość swobodnego wyrażania ciałem i głosem, tego co słyszą, a także poprzez wspólną zabawę dzieci uczą się prostych tanecznych kroków i podstaw różnych tańców. Uczą się także podstaw i zagadnień teorii muzyki poprzez poprzez zabawę i kolorowe ilustracje.

W tej grupie wiekowej dzieci zapoznają się także z pianinem i instrumentami perkusyjnymi. Dzięki temu, Drodzy Rodzice, będziecie mogli dostrzec, że rozwój artystycznych Waszych pociech jest niezwykle harmonijny. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z jednym rodzicem/opiekunem lub samodzielnie.

Zajęcia prowadzone są w soboty:

–  o godzinie 11:20 – grupa dedykowana dla dzieci w wieku 2-2,5 roku do 3,5-4 latek

–  o godzinie 12:10 – grupa dedykowana dla dzieci w wieku 4 – 6 lat.

Czas trwania: 40 minut

Cennik zajęć cyklicznych:

Pierwsze zajęcia – bezpłatnie.

Pakiet 4 zajęć – 200 zł (300 zł rodzeństwo pod warunkiem obecności tylko 1 rodzica),

Pojedyncze wejście – 75 zł;

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: warszawa@szkola-muzyki.pl lub smsowo/telefonicznie: 796-018-825.

Zajęcia odbywają się w Music School przy ul. Brackiej 22 lok. 23 (3 piętro bez windy).

Zajęcia prowadzi Agata Przygócka: wokalistka, aktorka musicalowa i reklamowa, wieloletni instruktor zajęć muzycznych i ruchowych dla niemowląt, dzieci i młodzieży, couch wokalny od spraw emisji głosu pracujący metodą Estill Voise. Ukończyła wydział estradowy piosenki i jazzu. Jest laureatką wielu przeglądów piosenki w kraju i zagranicą. Przez 14 lat pracy zawodowej była związana z największymi scenami musicalowym w Polsce. Ma na swoim koncie pierwszo i drugoplanowe role w takich tytułach jak: Metro, Tylko Chopin, Evita, Skrzypek na dachu, Quenn, Operetka, Hair, My fair Lady, Miss Saigon, Grease. Od 13 lat prowadzi swoją firmę edukacyjną organizując zajęcia oraz warsztaty o profilu muzycznym na terenie całej Warszawy. Jest certyfikowanym instruktorem zajęć gordonowskich, logo-rytmicznych oraz wspomagania wczesnorodzicielskiego. Jest specjalistą w dziedzinie umuzykalniania tych najmłodszych, przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym i w nauce pierwszego instrumentu. Prywatnie mama Gustawa.

Profil Agaty na Facebook: https://www.facebook.com/AgaMiusic

Zapraszamy również na nowe zajęcia pokazowe Dźwiękoplastyka: https://miastodzieci.pl/wydarzenia/dzwiekoplastyka-bezplatne-pokazowe-zajecia-muzyczno-plastyczne-dla-dzieci-6-10-lat/Akademia Małego Muzyka zajęcia umuzykalniające dzieci 2-6 lat

883 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent