Akademia Małego Łodzianina: Łódź pod lupą

Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15 mapa

niedziela 16.06.2019

Akademia Małego Łodzianina: Łódź pod lupą

Zapraszamy na ostatnie spotkanie w tej edycji cyklu Akademia Małego Łodzianina. Podczas zajęć zaprosimy uczestników do rozwiązywania zagadek, szukania wskazówek i wspólnego podsumowania. Nie zabraknie nagród dla najwytrwalszych członków Akademii.

Akademia Małego Łodzianina” to cykl warsztatów przeznaczony dla odbiorców w wieku 6–12 lat, organizowany raz w miesiącu. Celem spotkań jest prezentacja różnorodnych treści związanych z historią Łodzi, jej kulturą, obyczajowością oraz sztuką.

Bilety: 7zł / 1os., 10zł / 2os., 15 zł / 3 os.

Zapisy: 692 926 319, 423 071 382, edukacja@muzeum-lodz.pl

Prowadzenie: Antonina Pawłowska

godz. 12:30 – 14:00

Muzeum Miasta Łodzi logo