Akademia Magii – Witajcie w świecie iluzji i czarów!

Magic Mind Museum mapa

środa 06.09.2023 do środa 27.09.2023

50

Akademia Magii – Witajcie w świecie iluzji i czarów!

SPOTKANIA W RAMACH AKADEMII PRZEPLATAJĄ NAUKĘ O MAGII Z WYŚMIENITĄ ZABAWĄ!

Magiczne światy i tajemnicze triki od zawsze przyciągały ludzi w każdym wieku. Teraz, dzięki Magic Mind Museum, dzieci mogą obrać własną ścieżkę magiczną w ramach nowego cyklu zajęć – “Akademia Magii”! To czterotygodniowy program, który zapewnia młodym entuzjastom magii możliwość nauki od prawdziwych profesjonalistów – iluzjonistów, którzy odkryją przed nimi kulisy i tajemnice sztuki iluzji.

Program obejmuje cztery niezwykłe warsztaty, z których każdy koncentruje się na innych aspektach magii, pozwalając dzieciom na odkrywanie różnorodnych technik i trików. Każde spotkanie jest prowadzone przez doświadczonego iluzjonistę, gwarantując uczestnikom autentyczne doświadczenie magiczne. Dzięki temu programowi dzieci nie tylko zdobędą umiejętności w dziedzinie magii, ale także rozwiną swoje umiejętności kreatywne i myślenie abstrakcyjne.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W GRUPACH POD OKIEM PROFESJONALNYCH ILUZJONISTÓW W KAŻDĄ ŚRODĘ O GODZINIE 17:00.

Magia z przedmiotami codziennego użytku | Jakub „Złoty” Jama

Pierwsze zajęcia, które odbędą się 6 września o 17:00, wprowadzą uczestników w świat sztuczek wykonywanych przy użyciu przedmiotów znanych z życia codziennego. Iluzjonista Jakub “Złoty” Jama poprowadzi godzinne warsztaty, podczas których dzieci nauczą się fascynujących trików, które można wykonać z rekwizytów dostępnych w każdym domu.

AKADEMIA MAGII 06-09

 

Magia iluzji optycznej | Shao

Kolejne zajęcia, które odbędą się 13 września o 17:00, pozwolą dzieciom zagłębić się w tajemniczy świat iluzji optycznych. Iluzjonista Shao, znany z umiejętności manipulowania przedmiotami i efektów wizualnych, poprowadzi ten niezwykły warsztat. Uczestnicy nauczą się nie tylko wykonywać niesamowite triki, ale także odkryją sekrety ukryte za iluzjami optycznymi.AKADEMIA MAGII 13-09

 

Magiczne zakłady | Bartosz Madej

Dzieci, które marzą o zaskakiwaniu swoich przyjaciół i bliskich niesamowitymi trikami, będą mogły to zrobić podczas zajęć z iluzjonistą Bartoszem Madejem. 20 września o 17:00, uczestnicy będą zgłębiać tajniki magicznych zakładów i nauki, jak wygrywać niemal każdy zakład w sposób zaskakujący i pełen magii.

AKADEMIA MAGII 20-09

 

Zostań mistrzem iluzji karcianej | Franek Jodłowski

Ostatnie spotkanie w cyklu, które odbędzie się 27 września 2023 roku, wprowadzi dzieci w świat magii karcianej. Iluzjonista Franek Jodłowski poprowadzi zajęcia, na których dzieci nauczą się nie tylko wykonywać zaskakujące triki z kartami, ale także prezentować je w efektowny sposób.

 

Akademia Magii - Witajcie w świecie iluzji i czarów!

 

KORZYŚCI EDUKACYJNE I ROZWOJOWE

Zajęcia w ramach Akademii Magii nie tylko uczą sztuki iluzji, ale także mają pozytywny wpływ na rozwój uczestników. Manipulowanie przedmiotami, jak i nauka trików karcianych, wpływa korzystnie na rozwój połączeń między różnymi obszarami mózgu, co przyczynia się do poprawy ogólnej wydajności umysłowej. Zajęcia te rozwijają także koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność abstrakcyjnego myślenia.

Po zakończeniu kursu, każdy mały magik otrzyma w ręce upragniony certyfikat ukończenia, potwierdzający ich nowo zdobyte umiejętności magiczne.

Warto również podkreślić, że udział w tych warsztatach stanowi znakomitą alternatywę dla czasu spędzanego przed ekranami. Dzieci zaangażowane w naukę magicznych trików będą mogły wciągnąć się w fascynujący świat magii na wiele godzin, ćwicząc swoje umiejętności i prezentując efekty swojej pracy.

Jeżeli jedne zajęcia to za mało, można zapisać się na cały cykl BILETY

Niech stanie się magia!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Magic Mind Museum

Magic Mind Museum

Magic Mind Museum to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Nowoczesne Muzeum i Teatr Iluzji codziennie przyciąga kreatywnych, ciekawych świata rodziców i dzieci. Ekspozycja obejmuje elementy historyczne, edukacyjne i interaktywne. W naszym muzeum można spotkać się …

Więcej

Adres:

Magic Mind Museum
Ząbkowska 27/31
03-736 Warszawa


Kontakt:

730 929 323
kontakt@magicmindmuseum.pl
https://www.magicmindmuseum.pl/
facebook
instagram

 
ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne