Akademia Magii – wakacyjne animacje w Ferio Wawer

Ferio Wawer, ul. Kazimierza Szpotańskiego 4 mapa

sobota 29.08.2020

Akademia Magii – wakacyjne animacje w Ferio Wawer

Drodzy Czarodzieje i Czarodziejki,

już 29 sierpnia w Ferio Wawer przy ul. Kazimierza Szpotańskiego 4 niezwykłe bezpłatne wakacyjne animacje pełne magii i czarnoksięstwa – Akademia Magii.

Na młodych adeptów tajnych sztuk magicznych czeka moc przygód! Dzieci przeniosą się do świata rodem z Harry’ego Pottera i poznają niesamowite sztuczki czarodziejskie oraz zgłębią tajniki sztuk magicznych. Tak jak prawdziwi naukowcy z Hogwartu przeprowadzą też buchające eksperymenty. A do tego nauczą się robić fantastyczne zwierzęta z balonów – magiczne biedronki i słonie.  Na uczestników czeka też wyjątkowa zabawa terenowa, którą poprowadzą najlepsi animatorzy ze Zwalcz Nudę.

Wakacyjne animacje odbędą się w godz. 12:00-15:00.

Dbamy także o bezpieczeństwo! Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo cześć atrakcji zaplanowano na zewnątrz.

Obowiązują wcześniejsze zapisy na eksperymenty na konkretną godzinę:  www.zwalcznude.pl/wydarzenia

Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy zapisują się na konkretną godzinę.

Nauka magicznych sztuczek, modelowanie balonowych stworzeń oraz zabawa terenowa są otwarte dla wszystkich – dlatego zapraszamy na nie bez zapisów.

Dodatkowo, biorąc udział w animacjach, uczestnicy wyrażają zgodę na przekazanie swoich danych osobowych do sanepidu, jeżeli okaże się, że w zabawie brała udział osoba zakażona koronawirusem.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej
ZOBACZ TAKŻE:magiazabawa