Weleda
Weleda Baby

Akademia Magii – Gra w Galerii zaklęta

Galeria Północna, ul. Światowida 17
🗺 mapa
📅 sobota 26.09.2020
Akademia Magii - Gra w Galerii zaklęta
Lekcja eliksirów, sztuczki magiczne, czytanie w myślach… Nauka w szkole magii to marzenie wielu dzieci. Niełatwo je spełnić, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Udało nam się namówić szóstkę magicznych postaci, aby odwiedziły Galerię Północną i podzieliły się z najmłodszymi swoją wiedzą.

W sobotę, 26 września (w godz. 14:00-18:00)  przygotowaliśmy dla Was pełną czarodziejskich przygód grę miejską „Akademia Magii”. Jej uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup, a następnie otrzymają specjalne indeksy do zbierania punktów za poszczególne zadania. Mali czarodzieje poznają też podstawowe zaklęcia oraz tajniki magicznej wiedzy z różnych departamentów magii, którym przewodniczyć będą uwielbiane przez najmłodszych postaci:

Alicja w Krainie Czarów – Departament Sztuczek Magicznych

Profesor Snape z Hogwartu – Departament Eliksirów

Wróżka Dzwoneczek – Departament Szczęśliwych Myśli

Czarownica Diabolina ze Śpiącej Królewny – Departament Czarów

Najstarszy wampir na świecie Hrabia Dracula – Departament Czytania w Myślach

Królewna Śnieżka – Departament Balonowych Stworzeń

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji! Na wyznaczonym stoisku małe dziewczynki będą mogły zapleść sobie kolorowe warkoczyki, które sprawią, że poczują się jak prawdziwe księżniczki! To wszystko w pięknej bajkowej scenerii. Niesamowitą atmosferę dodatkowo podkreślą niezwykłe występy iluzjonisty, który zaskoczy i rozbawi nie tylko najmłodszą publikę. Pokazy odbędą się w następujących godzinach:

15:00 – 15:20

16:00 – 16:20

17:00 – 17:20.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 14:00-18:00. Punkt rejestracji drużyn znajdzie się na parterze galerii, w pobliżu kawiarni Green Cafe Nero. Udział w grze miejskiej jest bezpłatny.

Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. W trosce o wspólne bezpieczeństwo uczestnicy powinni pamiętać o obowiązku zasłonięcia ust i nosa. Zalecamy też częstą dezynfekcję rąk.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/312784590061019

Zapraszamy!

538 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent