Akademia Inżyniera – warsztaty semestralne – rekrutacja!

ROBOTOWO ul. Armii Krajowej 12/u3
📅 czwartek 01.09.2022 do niedziela 30.10.2022
Akademia Inżyniera - warsztaty semestralne - REKRUTACJA
Akademia Inżyniera – nauki ścisłe dla maluchów (4-5 lat)

Zajęcia, które wprowadzają do świata elektroniki i robotyki. Dzięki różnorodnym, ciekawym doświadczeniom, ćwiczeniom i zabawom poznamy podstawy tworzenia układów elektronicznych oraz programowania.  Dzieci same będą przeprowadzać eksperymenty, badać, analizować i wyciągać wnioski. Samodzielnie skonstruują m.in. baterię, wiatrak czy radio. Warsztaty te zachęcają do zadawania pytań na temat otaczającej przyrody, zjawisk, działania sprzętu codziennego użytku, a także rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne. Przede wszystkim dzieci poznają prawa fizyki i matematyki rządzące światem. Ponadto poznają podstawy algorytmiki i logiki, tworząc pierwsze programy na specjalnie przystosowanych dla nich robotach. Nie zabraknie również konstrukcji ze specjalnych edukacyjnych zestawów LEGO DUPLO.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4-5 lat.

Terminy:
Armii Krajowej 12/U3

• poniedziałki 16:45-17:30 (START 5.09.22)
  • środy 17:45-18:30 (START 7.09.22)

Rekrutacja już trwa. Liczba miejsc jest ograniczona!