Akademia Duckie Deck wraca do Trójmiasta!

ul. Lęborska 3B
📅 środa 29.06.2016 do sobota 09.07.2016
duckie deck
Już 9 i 10 lipca dzieci z Trójmiasta będą mieć kolejną okazje wzięcia udziału w weekendowych warsztatach z Akademią Duckie Deck w Gdańsku. Podobnie jak podczas majowej edycji, dzieciaki odwiedzą siedzibę Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Akademia Duckie Deck to cykl warsztatów dla dzieci łączących świat nowoczesnych technologii, programowania, robotów oraz twórczej i radosnej energii. Dotychczas udział w warsztatowych wydarzeniach wzięło kilka tysięcy dzieciaków w Krakowie, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Wkrótce do przystanków Akademii dołączą również: Łódź, Szczecin, Lublin oraz Rzeszów. Zajęcia pełne kreatywnej zabawy oraz inspiracji to świetna okazja dla maluchów do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania zainteresowań i zaspokojenia ciekawości świata.

Organizatorzy przygotowali paczkę nowych wyzwań dla małych budowniczych, młodych odkrywców i ciekawskich wynalazców. Wśród nowości w programie znajdą się m.in. warsztaty z konstruowania zdalnie sterowanych pojazdów czy budowa elektrycznych maszyn przy użyciu drewnianych klocków, kabli, silników i kolorowych diod. Nie zabraknie też popularnego warsztatu z tworzenie bajek z morałem podczas, którego dzieciaki wykorzystują technikę animacji poklatkowej, a kolorowe postacie Niestraszków podpowiedzą najmłodszym jak dbać o bezpieczeństwo. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie www.akademia.duckiedeck.com

Oprócz zajęć, na których wymagana jest wcześniejsza rejestracja, organizatorzy zapraszają wszystkich do strefy otwartej – bez ograniczeń wiekowych i konieczności zapisów. Atrakcje zgromadzone w tej strefie zaciekawią nie tylko najmłodszych, ale też dorosłych. Czekają na was: strefa robotów, grające marchewki, strefa dla małych budowniczych z klockami LOFI i wiele innych!

„Nasze warsztaty i przygotowane atrakcje to także frajda dla rodziców! Mocno zachęcamy dorosłych do udziału w zajęciach. Chcemy ich zainspirować, przekazać fajne pomysły, które mogą wykorzystać do wspólnej zabawy w domu” – zaprasza Marek Przystaś, twórca Duckie Deck.

Wejściówki na warsztaty dostępne będą w dwóch pulach: 22 i 29 czerwca na stronie www.akademia.duckiedeck.com

Warsztaty Akademii Duckie Deck odbędą się w siedzibie Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku.