Akademia Duckie Deck w Rzeszowie

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Jasionka 954 mapa

sobota 10.09.2016 do niedziela 11.09.2016

Duckie deck chłopiec

Akademia Duckie Deck to popularny wśród dzieciaków i rodziców cykl warsztatów, będących połączeniem nowoczesnych technologii z twórczą i radosną zabawą.

Dotychczas udział w Akademii wzięło blisko kilkanaście tysięcy dzieciaków podczas cyklicznych wydarzeń w Krakowie i Warszawie oraz Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie. Kolejnym przystankiem na mapie Akademii jest Rzeszów! 

W najbliższy weekend 10 i 11 września przestrzeń nowo wybudowanego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w podrzeszkowskiej Jasionce wypełni się chmarą zaintrygowanych dzieci, które wyruszą w bogatą w przygody podróż do świata nowoczesnych technologii, robotów i ciekawych eksperymentów.

W programie wydarzenia m.in. warsztaty z projektowania inteligentnego miasta, własnoręczne składnie zdalnie sterowanych robotów, nauka programowania, tworzenie własnych bajek metodą animacji poklatkowej. Większość warsztatów jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona! 

Dodatkową atrakcją jest strefa otwarta, gdzie nie obowiązuje rejestracja oraz limit wiekowy! Na dzieciaki czekać będzie strefa robotów, nauka programowania na iPadzie oraz kilkanaście innych atrakcji ze świata nowych technologii, które zaciekawią również dorosłych!  

Zapisy na warsztaty odbywają się na stronie http://akademia.duckiedeck.com Kolejna edycja tego ciekawego wydarzenia dla najmłodszych odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, Jasionka 954. 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także