Akademia Duckie Deck

Ks. J. Poniatowskiego 1 mapa

środa 08.06.2016 do niedziela 19.06.2016

Wstęp bezpłatny

Akademia Duckie Deck warszawa

Już 18 i 19 czerwca odbędzie się czwarty warsztatowy weekend z Akademią Duckie Deck w Warszawie. Tym razem budząca wielką sympatię dzieciaków wielka żółta kaczka przycumuje nad Wisłą przy Stadionie Narodowym!

Akademia Duckie Deck to cykl warsztatów dla dzieci łączących świat nowoczesnych technologii, programowania, elektronicznych gadżetów oraz twórczych. Dotychczas warsztaty odwiedziło kilka tysięcy dzieci w Krakowie, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu. Zajęcia pełne kreatywnej zabawy oraz inspiracji to świetna okazja dla maluchów do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania zainteresowań i zaspokojenia ciekawości świata.

Organizatorzy zapowiadają paczkę nowych wyzwań dla wszystkich małych budowniczych, młodych odkrywców i ciekawskich wynalazców. Do nowości należeć będą m.in. warsztaty z konstruowania zdalnie sterowanych pojazdów, tworzenie bajek z morałem techniką animacji poklatkowej czy też ożywających postaci z ciastoliny. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie www.akademia.duckiedeck.com

Oprócz zajęć na których wymagana jest wcześniejsza rejestracja organizatorzy zapraszają wszystkich na strefę otwartą – bez ograniczeń wiekowych i konieczności rejestracji. Atrakcje zgromadzone w tej strefie zaciekawią nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych. Strefa robotów, marchewki grające jak pianino, strefa kolejek dla małych budowniczych to tylko część przygotowanych atrakcji.

„Nasze warsztaty i przygotowane atrakcje to także frajda dla rodziców! Mocno zachęcamy rodziców do udziału w zajęciach. Chcemy ich zainspirować, przekazać fajne pomysły, które mogą wykorzystać do wspólnej zabawy w domu.” – zaprasza Marek Przystaś, twórca Duckie Deck.

Zapisy na warsztaty startują 8 czerwca o godzinie 16:00. Wejściówki na bezpłatne warsztaty dostępne będą w dwóch pulach 8 i 13 czerwca na stronie www.akademia.duckiedeck.com

Warsztaty Akademii odbędą się w siedzibie Business Link na Stadionie Narodowym, ul. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także