AIOLI Kids Summer

AiOLI inspired by MINI, plac Konstytucji, Warszawa mapa

niedziela 26.06.2016

aioli dzieci

Tego lata AIOLI (AIOLI inspired by MINI i AIOLI Cantine Bar Cafe Deli) stawia na dzieci, otwierając letni wakacyjny cykl AIOLI Kids Summer udostępniając rodzinom z dziećmi przestrzeń restauracji.

Kolorowo, jedzeniowo, bezpiecznie, śmiesznie, pysznie, edukacyjnie i miło — to właśnie jest AIOLI Kids Summer.

Strefa dla dzieci w ogrodzie każdej z restauracji została wyposażona, nie tylko w elementy do zabaw „tzw. podwórkowych” jak klocki, gumy do skakania, czy skakanki, ale przede wszystkim w elementy do zabaw grupowych jak szachy czy chińczyk, które rozwijają umysł od najmłodszych lat.

Ambasadorem całego projektu został bloger Modny Tata, a patronat medialny nad cyklem objęły takie tytuły jak m.in. KIKIMORA, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline, Nasze Miasto, Polki.pl.
Dodatkowo inicjatywę wspiera Narodowe Centrum Kultury z portalem Kultura Dostępna.

Inauguracją cyklu AIOLI Kids Summer był event z okazji Dnia Dziecka 4-5 czerwca, podczas którego Partnerem wydarzenia w AIOLI inspired by MINI zostało Kino Dzieci, nowoczesna przestrzeń dla dzieci z Muzeum Polin — U Króla Maciusia oraz Partner kulturalny POKA POKA.
Dzieci odbyły warsztaty z tworzenia korony Króla Maciusia, miała miejsce sesja fotograficzna na tronie. Dodatkowym elementem były zajęcia z pisania po hebrajsku / w jidysz i tworzenie przypinek i magnesów z imionami. Co więcej, odbyła się projekcja filmów edukacyjnych dla dzieci z Kino Dzieci.
Natomiast w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli Partnerem wydarzenia zostało Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych, gdzie odbywał się konkurs i nauka gry w szachy dla dzieci i rodziców z Mistrzem FIDE Jurkiem Owczarkiem.

Przed nami Dzień Ojca 26 czerwca (niedziela), podczas którego powrócimy do czasów młodości, kiedy to tatusiowie czytali książki dzieciom. Do udziału w danym projekcie zapraszamy znanych Ojców.

Projekt AIOLI Kids Summer trwa do końca września 2016 roku — wydarzenia towarzyszące prowadzone będą w AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18 i AIOLI inspired by MINI przy placu Konstytucji 5.

Partnerzy AIOLI Kids Summer: Modny Tata
Patroni medialni AIOLI Kids Summer: KIKIMORA, LemingradMom.pl, Miasto Dzieci, Babyonline, Nasze Miasto, Polki.pl.
Patron wspierający AIOLI Kids Summer: Narodowe Centrum Kultury – Kultura Dostępna.

Więcej informacji:
AIOLI Cantine Bar Cafe Deli ul. Świętokrzyska 18, Warszawa
Facebook: facebook.com/AioliCantine
Instagram: aioli_cantine
AIOLI inspired by MINI plac Konstytucji 5, Warszawa
Facebook: facebook.com/AIOLIxMINI
Instagram: aiolixmini

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
aioli logo restauracje

AIOLI Kids Summer


Dlaczego AIOLI? dlaczego dzieci?
O projekcie AIOLI Kids Summer

Tego lata AIOLI (AIOLI inspired by MINI i AIOLI Cantine Bar Cafe Deli) stawia na dzieci, otwierając letni wakacyjny cykl AIOLI Kids Summer udostępniając …

Więcej

Adres:

ul. Świętokrzyska 18, Warszawa

Kontakt:

22 657 21 26, 22 629 25 40
aioli@aioli-cantine.com
http://www.aioli-cantine.com
facebook

ZOBACZ TAKŻE:latowakacjewarsztaty

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także