Ainbo – strażniczka Amazonii. Premiera DVD

Ainbo – strażniczka Amazonii. Premiera DVD

📅 poniedziałek 28.02.2022 do wtorek 15.03.2022
Ainbo – strażniczka Amazonii. Premiera DVD

Magia, pierwotna siła natury i… bohaterka z wielkim sercem.

„AINBO – STRAŻNICZKA AMAZONII” JUŻ NA DVD!

Inspirowana legendami opowieść o dorastaniu, magii i pierwotnej sile natury. Wspaniała lekcja przyjaźni i ekologii dla wszystkich, którym zależy na szczęściu i dobru naszej planety. „Ainbo: strażniczka amazonii” to efekt współpracy twórców i producentów „Lego. Przygoda”, oscarowego „Happy Feet: tupot małych stóp, „Rodziny Adamsów”, „Kumby”, „Zambezii” oraz hitowych gier wideo „Days gone” i „Destiny 2”. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – członków bijącej rekordy popularności Grupy Filmowej Darwin. Czarująca animacja, która przenosi widzów w sam środek amazońskiej dżungli, gdzie królują mityczne stwory, a duchy przodków przybywają z zaświatów, by wyciągnąć ku nam pomocną dłoń.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

Gatunek: animowany / przygodowy / komedia / fantasy

Produkcja: USA, Peru, 2020

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Reżyseria: JOSE ZELADA, RICHARD CLAUS („Między nami wampirami”, „Złodziejaszki”)

Scenariusz: LARRY WILSON („Rodzina Addamsów”, „Żukosoczek”), JOSE ZELADA, RICHARD CLAUS

Obsada: MAREK HUCZ i JAN JURKOWSKI z G.F.Darwin, LILA SIKORSKA, ALEKSANDRA KOWALICKA, TOMASZ BORKOWSKI

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie