A my do Betlejem

sobota 21.12.2013

A my do Betlejem

Już w najbliższą sobotę 21 grudnia o godz. 19.00 organizujemy szczególny spektakl charytatywny „A my do Betlejem” z którego dochód jest przeznaczony na wsparcie fundacji AND I AM UP dla dzieci z zespołem Downa.

Fundacja AND I AM UP, pierwsza w  Polsce na rzecz dzieci z zespołem Downa, zaprasza do udziału w V-tej Edycji Wydarzenia Kulturalnego "A MY DO BETLEJEM", w ramach poparcia idei podciągnięcia polskich standardów opieki medycznej nad niepełnosprawnymi dziećmi z zespołem Downa, do obowiązujących europejskich, poprzez reaktywację poradni dla tych dzieci przy Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

 

Organizatorem V Edycji Wydarzenia Kulturalnego „ A MY DO BETLEJEM" jest Fundacja And I Am Up, we współpracy z warszawskim Teatrem Rampa na Targówku.

 Każdorazowo akcja polega na organizacji zbiórki pieniężnej w formie kolejnej edycji Wydarzenia Kulturalnego( obecnie V-tej), na które składa się spektakl charytatywny. W przerwie: loteria fantowa, sprzedaż pysznych ciast domowego wypieku i napojów (kawy, herbaty, soków). Planowana aukcja charytatywna poprzedza drugą część spektaklu.

Zbiórka pieniężna określana mianem Wydarzenia Kulturalnego, polega na sprzedaży przygotowanych przez fundację zaproszeń-cegiełek, z wyjściową ceną 100 zł.  W przypadku zakupu powyżej 10 zaproszeń – cegiełek, można negocjować rabat.

 Zapraszamy do współpracy chętne instytucje, firmy oraz osoby fizyczne, którym z góry dziękujemy za „dar serca" i udział w wydarzeniu. Gwarantujemy wyjątkowym gościom wspaniały, pełen magii i bożonarodzeniowego, familijnego ciepła, urokliwy wieczór. Będzie też trochę emocji związanych z aukcją charytatywną: jednym z tegorocznych prezentów aukcyjnych, przekazanym przez Małżonkę Prezydenta RP, Annę Komorowską, jest album kulinarny, opatrzony autografem Pierwszej Damy.

Mamy ambicję, obok realizacji celu głównego, pomóc  finansowo w tym roku dwójce dzieci z zespołem Downa, u których orzeczono autyzm i potrzebują dodatkowej rehabilitacji oraz ukierunkowanego leczenia medycznego. Planujemy założyć im subkonta i zająć się dodatkowo zbiórką pieniędzy w ramach konkretnej, ukierunkowanej już pomocy..

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
A my do Betlejem

Teatr Rampa na Targówku

Teatr Rampa jest unikatowym miejscem na teatralnej mapie Warszawy. Wieloletnia tradycja teatru muzycznego miesza się tu z nowoczesnością w formie i treści, a teraźniejszą rzeczywistość artystyczną kreuje nowa fala utalentowanych twórców. Spektakle przygotowane są z myślą …

Więcej

Adres:

ul Kołowa 20,
03-536 Warszawa


Kontakt:

(22) 679-50-51/52; (22) 679-89
bow@teatr-rampa.pl
http://www.teatr-rampa.pl