7. urodziny Centrum Riviera – w krainie czarów!

Kazimierza Górskiego 2 mapa

piątek 23.10.2020 do sobota 24.10.2020

7. urodziny Centrum Riviera - w krainie czarów!

Już 23 i 24 października Centrum Riviera przenosi się z Gdyni prosto do Krainy Czarów, gdzie będzie świętować swoje 7. urodziny w prawdziwie magicznym klimacie! Wskoczcie za nami do króliczej nory i sprawdźcie jakie niespodzianki wyczarowaliśmy! 

Podobno 7 to szczęśliwa (a może nawet zaczarowana!) liczba. Nie wierzycie? Możecie sprawdzić to osobiście na naszych 7. urodzinach pełnych magii i czarów!

Zgadza się, Centrum Riviera ma już siedem lat! Szybko zleciało, prawda? Aby uczcić tak wyjątkową rocznicę serdecznie zapraszamy Was na nasze urodzinowe atrakcje, na które zaprosiliśmy również Szalonego Kapelusznika! Nasz specjalny gość będzie na Was czekał z fantastycznymi grami i bajecznymi nagrodami!

W Krainie Czarów niektóre rzeczy działają na opak, dlatego też z okazji naszych urodzin to my mamy prezenty dla Was! Wystarczy, że w dniach 16-24.10 zrobicie zakupy za min. 100 zł, a następnie pokażecie paragon 23-24.10 w punkcie Info i wymienicie go na urodzinowe karty Riviery (każde 100 zł to 1 karta). Karty dają Wam dostęp do specjalnych zabaw, w których możecie wygrać niesamowite nagrody! Łączna wartość nagród to aż 40 tys. złotych!

Poćwiczcie refleks i rozwińcie swoje umiejętności zręcznościowe, bo przydadzą Wam się na naszym Wielkim Poławiaczu! Spróbujcie swoich sił i wyłówcie prezent, w którym kryje się niezwykła niespodzianka. Ciekawe, co uda Wam się złowić!

A jeśli dobrą zabawę chcecie przemienić w dobry uczynek, możecie przeznaczyć swoje karty Riviery, by wesprzeć Dom Marzeń – gdyńską fundację, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. To instytucja, która od 2005 roku pomaga osobom niepełnosprawnym intelektualnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania, usamodzielniać się, odkrywać świat, a przede wszystkim zmniejszać izolację ludzi niepełnosprawnych w społeczeństwie. Każda karta Riviery to 10 zł, które zostanie przeznaczone na wsparcie Domu Marzeń!

To będą naprawdę zaczarowane urodziny, pełne magii i radości! Nie może Was na nich zabraknąć! Do zobaczenia!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum-Handlowe-Riviera

Centrum Riviera

Centrum Riviera to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu. Na 70 tys. m2 powierzchni najmu, podzielonej na dwa poziomy, mieści się blisko 250 sklepów. Place zabaw dla dzieci, social wall, strefy wypoczynku, najnowsze trendy w modzie, technologii …

Więcej

Adres:

Ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia


Kontakt:

+48 58 779 07 10
biuro@centrumriviera.pl
http://www.centrumriviera.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:magiaurodziny