6.Gotowanie na polanie w Sobieradzu

Świetlica Wiejska w Sobieradzu

sobota 16.07.2016

piknik kulinarny

W sobotę 16 lipca 2016 w Sobieradzu odbędzie się 6. już edycja festynu „Gotowanie na polanie”. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Kipi kasza, kipi groch”. Wielkie gotowanie rozpocznie się o godzinie 16, tradycyjnie na placu nieopodal Świetlicy Wiejskiej.

W zmaganiach kulinarnych zmierzą się ekipy: KGW Europejki, KGW Gardno, Stowarzyszenie Sobiemyśl Plus, Sołectwo Wysoka Gryfińska i Sołectwo Żabnica.

Wiele będzie się także działo poza stoiskami uczestników. Na scenie festynu wystąpią: gościnnie Policki Chór „Marzenie”, zespół Desire i kapela Gardnianki. Będzie także, dostępna dla wszystkich chętnych Foto-budka, wystąpi również iluzjonista. LKS Piast poprowadzi blok rekreacyjno-sportowy. Od godziny 20 planowana jest zabawa taneczna z zespołem Nova.

 

sobota 16.07.2016, godz. 16:00

miejsce: Świetlica Wiejska w Sobieradzu
organizator: Świetlica Wiejska w Sobieradzu, Gryfiński Dom Kultury

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Gryfiński Dom Kultury

Gryfiński Dom Kultury

Zadaniem Gryfińskiego Domu Kultury jest umożliwienie dzieciom, młodzieży, a także dorosłym mieszkańcom naszej gminy, rozwoju własnych zainteresowań i pasji oraz zaspakajanie potrzeb w zakresie tworzenia, uczestniczenia, odbioru wartości kulturalnych, poprzez kształtowanie wzorów aktywnego uczestnictwa w …

Więcej

Adres:

ul. Szczecińska 17,
74-100 Gryfino


Kontakt:

91-416-25-20
http://www.gdk.com.pl
facebook

Zobacz także