5 dniowy obóz online z native speakerami!

poniedziałek 13.07.2020 do piątek 17.07.2020

289

5 dniowy obóz online z native speakerami!

Obóz Fantastyczne Lato od LEO Academy to świetny sposób, by Twoje dziecko przeżyło niezapomniane wakacje! Kurs ten jest prowadzony wyłącznie przez native speakerów z certyfikatem TEFL, całość jest prowadzona online.

Podczas tego obozu Twoje dziecko odwiedzi 5 krajów w 5 dni (codzienne od  poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 –  60 minut LIVE + dodatkowy pakiet inspiracji plastycznych i łamigłówek językowych do samodzielnej pracy)!

Celem obozu jest poznawanie nowych kultur, nauka języków i dobra zabawa w świetnym towarzystwie!

W trakcie Fantastycznego Lata Twoje dziecko będzie miało okazję poznać Australię, Nową Zelandię, RPA, Teneryfę i Irlandię!

ZAPISY https://leoacademy.online/pl/produkt/fantastyczne-lato-2020/

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

fl-lato-dzieci-scaled
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
5 dniowy obóz online z native speakerami!

LEO Academy Cambridge

LEO Academy zostało zainspirowane przez dzieci. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej edukacji online w połączeniu z poznawaniem różnych krajów i kultur z doświadczonymi lektorami-native speakerami. Nasze 5 dniowe obozy językowe (codzienne 60 minut LIVE + …

Więcej

Adres:

Suite 8
CB22 7ZE Cambridge


Kontakt:

602224277
info@leo.edu.pl
https://leoacademy.online/pl/
facebook