5-dniowe podróże online z native speakerami!

Online

poniedziałek 28.06.2021 do środa 30.06.2021

289

5-dniowe podróże online z native speakerami!

Już 28.06 będziecie mogli wyruszyć na popołudniowe zajęcia językowe dla dzieci online! W ramach Popołudniowych Wypraw odwiedzimy razem Anglię, Szkocję, Irlandię, USA i Kanadę.

W ciągu 5 dni spotkamy się z piątką różnych native speakerów, którzy opowiedzą Wam prosto ze swojego miejsca zamieszkania o kulturze, historii i naturze swojego kraju. Każde spotkanie odbywa się za pośrednictwem linii lotniczych Zoom i trwa godzinę, a po zakończeniu wyprawy dzieci otrzymują materiały do kreatywnej pracy własnej Arts&Crafts.

Napisz do nas wiadomość prywatną na Facebooku, jeśli chcesz, by Twoje dziecko już w te wakacje niewiarygodnie poszerzyło swoje umiejętności językowe, jednocześnie odkrywając najciekawsze fakty o pięciu różnych krajach! Do zobaczenia na zajęciach.

Kurs ten będzie odbywał się o godzinie 17:00 od 28.06 do 02.07. Jego koszt to 289 zł.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
5-dniowe podróże online z native speakerami!

LEO Academy Cambridge

LEO Academy zostało zainspirowane przez dzieci. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej edukacji online w połączeniu z poznawaniem różnych krajów i kultur z doświadczonymi lektorami-native speakerami. Nasze 5 dniowe obozy językowe (codzienne 60 minut LIVE + …

Więcej

Adres:

Suite 8
CB22 7ZE Cambridge


Kontakt:

602224277
info@leo.edu.pl
https://leoacademy.online/pl/
facebook