4 urodziny Klubu Mamuśki

piątek 17.04.2015

4 urodziny Klubu Mamuśki

4 lata temu rozpoczęła się historia Klub Mamuśki, który dziś liczy 8 oddziałów i skupia ponad 5 tysięcy mam z całego kraju! 17 kwietnia chcemy uroczyście świętować i snuć plany na przyszłość.

 

Urodzinowo będzie z nami mama Alicja Janosz, która opowie o macierzyństwie w blasku fleszy. Firma Oleofarm przygotuje natomiast dla nas zdrowe niespodzianki i wyjątkowe upominki, które każda mama zabierze ze sobą 🙂 Zaś stylistka Joanna Karpińska udzieli porad w zakresie doboru stroju i dodatków.

Nie zabraknie oczywiście urodzinowego tortu – tradycyjnie już przygotowuje go dla nas Cukiernia Carolin&Simon z ul. Partyzantów we Wrocławiu.

Data: 17.04.2015, piątek, godz. 19.00-22.00
Miejsce: Restauracja "Pieprz i wanilia"
ul. Kutnowska 1-3 (tuż przy Parku Południowym), http://pieprziwanilia.com/

Gość specjalny: Alicja Janosz, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i felietonistka. Na scenie występuje od 8 roku życia. Zwyciężczyni "Szansy na Sukces" z udziałem Kayah oraz pierwszego polskiego talent-show "Idol". Grała jedną z głównych ról w musicalu "Piotruś Pan" w Teatrze Muzycznym Roma. Do solowej kariery powróciła 4 lata temu, autorską płytą, zatytułowaną Vintage.

Po prelekcji:
-niespodzianki i upominki od Oleofarm, www.oleofarm.pl
-zdmuchniemy 4 świeczki na torcie urodzinowym przekazanym w prezencie od Cukierni Carolin&Simon, www.siemionko.pl
-Joanna Karpińska, dyplomowana stylistka i projektantka, udzielać będzie porad i podpowie, jaki krój jest najlepszy do naszej figury, jakie kolory powinnyśmy wybierać oraz jak uzupełniać całość gustownymi dodatkami. Będzie to okazja, by zadbać o swój styl i odświeżyć nieco wiosenną garderobę. Joanna Kapińska doświadczenie zawodowe zdobyła podczas organizacji pokazów mody, sesji zdjęciowych oraz szkoleniach grupowych organizowanych w związku z aktywizacją kobiet. Zajmuje się kreowaniem wizerunku biznesowego zarówno pań jak i panów, https://www.facebook.com/pages/Joanna-Karpi%C5%84ska-Fashion-Designer-Stylist/510834095681273?ref=hl

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) przyjmujemy poprzez formularz lub mailowo na adres: wroclaw@klubmamuski.pl w tytule prosimy wpisać: "kwiecień". Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Klub Mamuśki

Klub Mamuśki

Klub Mamuśki - miejsce dla każdej mamy, czyli pierwszy we Wrocławiu klub zrzeszający mamy

Klub to miejsce dla każdej mamy - tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. …

Więcej