4 Pory Roku dla dzieci – Vivaldi na wakacjach

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Ołowianka, Gdańsk, mapa

poniedziałek 05.06.2017 do wtorek 06.06.2017

lato Vivaldi

Czwarty koncert- LATO (Vivaldi na wakacjach). Wreszcie po całym roku ciężkiej pracy nad koncertami przychodzi pora na zasłużony odpoczynek. Podróżny futerał zapakowany po brzegi, a w nim niezbędnik każdego turysty: przeciwsłoneczne okulary, bermudy, hawajska koszula, płetwy do nurkowania…

Przyjaciele zabierają Antonia na urlop nad polskie morze. W pełnym słońcu i duchocie dryfują pośród fal ukołysani spokojną wodą.
Fa-la, Fa- la… jak mantra powtarza się pięknie brzmiący sen o lecie. Z letargu wybudza ich hałas grzmotów i błysk piorunów. Czy zdążą bezpiecznie dopłynąć do lądu?

5  czerwca w godzinach 9:00 – 10:00

5 czerwca w godzinach 11:15 – 12:15