36. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków – nabór zgłoszeń

📅 poniedziałek 01.04.2024 do niedziela 07.04.2024
🎫 20zł
36. Festiwal Śpiewających Przedszkolaków - nabór zgłoszeń
Co dzieci lubią robić najbardziej? Śpiewać i tańczyć! Najlepiej na prawdziwej scenie z nagłośnieniem i oświetleniem, w otoczeniu swoich rówieśniczek i rówieśników. Centrum Kultury Agora we Wrocławiu bardzo lubi szczęśliwe dzieciaki, dlatego już od 36 lat organizuje Festiwal Śpiewających Przedszkolaków i zachęca wszystkie maluchy do wystąpienia na scenie!

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy mały artysta (w grupie lub indywidualnie), zgłoszony przez przedszkole, ośrodek, dom kultury, organizację pozarządową, podmiot gospodarczy czy osobę indywidualną. Tegoroczne hasło festiwalu brzmi DBAM O ZIELEŃ I ZWIERZĘTA. Organizatorzy wiedzą, jak ważna dla najmłodszego pokolenia jest ochrona przyrody, dlatego zachęcają małych muzyków do przygotowania utworów opowiadających o przyrodzie, zwierzętach, roślinach, ekologii oraz o otaczającym nas świecie. Tradycją festiwalu jest brak rywalizacji – każdy najmłodszy uczestnik, który odważy się wyjść na scenę od razu staje się zwycięzcą!

Od lat wydarzenie przyciąga grono około trzystu rozśpiewanych maluchów, a w tym roku zostanie dodatkowo ubogacone występem zespołu Czereśnie, wyjątkowej kapeli muzycznej dla dzieci. W swoim repertuarze artyści poruszają tematy najważniejsze – przyrodę, dbanie o własne zdrowie, równość czy miłość. Można spodziewać się mnóstwa zabawy i interakcji z publicznością, tańczenia, skakania, tupania, klaskania, ale również wspólnego śpiewania i grania utworów na szerokiej gamie instrumentów: perkusji, bandżo, mandolinie, gitarze basowej, klarnecie czy nawet na tubie!

Program / 09.05.2024 /
10.00 – 11.30 – występy przedszkolaków I część
11.30 – 12:10 – koncert zespołu CZEREŚNIE
12:10 – 13:00 – występy przedszkolaków II część

Termin nadsyłania zgłoszeń uczestników festiwalu: 22 kwietnia 2024
Opłata za uczestnictwo dla występujących: 20 zł/os.
Ostateczny termin wpłat do 30 kwietnia br. po dokonaniu zapisu u koordynatora.
Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły, regulamin oraz karta zgłoszenia: https://www.ckagora.pl/36-festiwal-spiewajacych-przedszkolakow-dbam-o-zielen-i-zwierzeta/

Koordynatorka: sofiia.lebedieva@ckagora.pl
tel. 71 325 14 83, wew. 107

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent