3…2…1… Start Sezonu Letniego!

Aleja Tomasza Hopfera 9 Warsaw mapa

czwartek 02.06.2016 do piątek 03.06.2016

sportowy_start_cover_6-10 dzień Dziecka

Po kilku weekendach rozgrzewki, nadszedł czas na Wielką Inaugurację Sezonu Letniego w Barze Sportowym Agrykola. Żeby było hucznie i z pompą, potrwa ona aż 5 dni. Będzie sportowo, aktywnie, tanecznie i pozytywnie. Dla dzieciaków i dorosłych.

1 czerwca (ŚRODA): O godz. 17 startujemy Dniem Dziecka i dyskoteką dla najmłodszych. W myśl zasady, że zła muzyka boli całe życia, mówimy stanowcze nie wszędobylskim chłamowatym hitom dla dzieci. Za selekcję starych i nowych hitów odpowiadać będzie Hadrian i Fau – doświadczeni warszawscy DJe: turbo wujkowie i kochający ojcowie. W głośnikach zabrzmi funk, disco, przeplatane starymi dziecięcymi hitami.

Kącikiem dziecięcym zajmie się Kolektyw Latawiec, który przygotuje moc atrakcji dla najmłodszych. Bierzcie pociechy pod pachę i wpadajcie!

2  czerwca (CZWARTEK): od godz. 16 zapraszamy na Agrykola na Wrotkach. Wspólnie z Wrotkarnią nogami sięgniemy do przeszłości. Przygotujemy zajęcia wprowadzające, podstawy jazdy na wrotkach, slalom oraz wyścigi, dla bardziej doświadczonych wrotkarzy. Nie musicie mieć swoich wrotek, na miejscu będziecie mogli je wypożyczy

!

Wieczorem zostańcie z nami. Planujemy tańce do późnej nocy.

3 czerwca (PIĄTEK): o godz. 19:30 zapraszamy na Agrykolę do Cenrtum Sztuki Wspólczesnej na koncert Mazolewski Quintet organizowany przez firmę Volkswagen. A godz. 21:00 odpalamy oficjalny after po koncercie – dj’ke i wieczorne szaleństwo. Za dekami Zeppy Zep i Rapperoni!

4 czerwca (SOBOTA): W ciągu dnia wystartujemy z pierwszą ligą sportową – Basket Park Cup. Zapisy dla zawodników na www.bsagrykola.pl. Liczymy na to, że wpadniecie pogra

, ale też kibicować swoim drużynom. Niech Agrykola zawrze!

Wieczorem nie zwalniamy tempa i nie damy Wam odpocząć. Zagrają: Kallwejt i Deepwater.

5 czerwca (niedziela). Zapraszamy na leniwą niedzielę, regenerację i sport. Napoimy Was, damy dobrze zjeść, sprawimy, że poczujecie się błogo po tych kilku dniach szaleństwa 😉

Przez cały czas dostępne będą dla Was, jak zawsze, sprzęty sportowe do pożyczenia – badminton, bule, piłki do kosza, nogi i siatki, zośka i frisbee. Rezerwujcie czas. Bądźcie z nami! Let’s move! Let’s play!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:na powietrzuwarsztaty

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także