31. Finał WOŚP w Krakowie

31. Finał WOŚP w Krakowie

📅 niedziela 29.01.2023
wośp kraków
Chcemy wygrać z sepsą – gramy dla małych i dużych! 
W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla wszystkich.  31. Finał będzie wyjątkowym wydarzeniem, pełnym emocji i radości z pomagania!

Finały WOŚP to nie tylko uliczna kwesta. To także mnogość wydarzeń towarzyszących! Od koncertów, przez zawody sportowe i pokazy filmowe aż po motorowe szaleństwa. Sprawdźcie, czym będzie żyło Smocze Miasto podczas jubileuszowego grania! Lista imprez jest na bieżąco uzupełniania.

W całym mieście odbędzie się szereg imprez, z których dochód wesprze cel 31. Letniej Zadymki w Środku Zimy!
Wolontariusze, którzy wyjdą na ulice, będą wyposażeni nie tylko w tradycyjne skarbonki i identyfikator. Każdy z nich wyposażony będzie także w kultowe naklejki w kształcie ♥️

Szczegółowe informacje dotyczące finałowych wydarzeń znajdziecie na naszej stronie internetowej  http://wosp.krakow.pl
Tam zbieramy informacje o wszystkich imprezach które odbędą się w ramach Finału, a które przygotowywane są przez krakowskie sztaby.

Światełko do Nieba
Chcemy wraz z ludźmi dobrej woli wysłać symboliczne Światełko do Nieba z krakowskiego Rynku Głównego, tradycyjnie o godzinie 20:00. W planie pokaz grupy fireshow! Będziemy mieli dla Was także trochę zimnych ogni. Jeśli możecie, weźcie też parę sztuk ze sobą – niech Rynek zapłonie radością pomagania!
Pokaż serce Orkiestrze!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie