300 Spektakl Ani z Zielonego Wzgórza w Teatrze Kamienica

300 Spektakl Ani z Zielonego Wzgórza w Teatrze Kamienica

📅 czwartek 29.02.2024 do niedziela 05.11.2023
300 Spektakl Ani z Zielonego Wzgórza w Teatrze Kamienica
Uwielbiany przez kolejne pokolenie dzieciaków spektakl Ania z Zielonego Wzgórza zostanie zagrany po raz 300! Z tej okazji 5 listopada o 15.00 po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami, a dzieci będą miały możliwość zdobycia autografu Ani oraz zrobienia sobie zdjęcia z obsadą w oryginalnej scenografii.

Ania Shirley, nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielką radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Marzycielska Ania ożywa na scenie Teatru Kamienica. Tu skradnie serca swych opiekunów – Maryli i Mateusza, rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego, jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Ania zostanie Waszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełni Wasze serca radością!

Obsada: Olga Sarzyńska/Dominika Majewska/Martyna Bazychowska, Joanna Pach-Żbikowska, Joanna Węgrzynowska, Anna Zagórska, Witold Bieliński/Karol Stępkowski/Cezary Morawski.

Spektakl dla dzieci w wieku 8-13 lat.
Czas trwania spektaklu: 2 godziny z przerwą

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie