29. Finał WOŚP zagra już 31 stycznia! Przyłącz się do akcji!

piątek 22.01.2021 do niedziela 31.01.2021

29. Finał WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 31 stycznia będziemy mieli okazję wspomóc to fantastyczne dzieło, będzie to również okazja do budowania empatii i kształtowania odpowiedniej postawy u naszych dzieci. Wykorzystajmy tę szansę!

Jednak wesprzeć WOŚP możemy na wiele różnych sposobów już teraz, nie tylko w ten wyjątkowy dzień! Zobaczcie, jakie akcje charytatywne są prowadzone:

Bajka napisana dla Twojego dziecka
Wspierając WOŚP możesz otrzymać bajkę, jakiej nikt nie ma na caaałym świecie!!! A o czym ta opowieść? Otóż… jeszcze nie wiadomo – temat, bohaterów, fabułę i inne ważne elementy będą uzgadniane z Tobą. Nawet dziecko może być bohaterem historii! Aukcja trwa do czwartku 28 stycznia.

NCK gra z WOŚP – 7 wyjątkowych licytacji
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest inny niż wszystkie – dlatego zamiast zaproszenia na tradycyjny koncert na Scenie NCK serdecznie polecamy udział w 7 wyjątkowych aukcjach przygotowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury.

Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie wspiera WOŚP
Muzeum Narodowe Rolnictwa w Szreniawie mocnym akordem dołącza do grona wszystkich wspierających tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – poprzez licytację. Przedmiotem aukcji będzie nieodległa w czasie przejażdżka zabytkową, ponad stuletnią lokomobilą „Hipoliną” znajdującą się w zbiorach Muzeum.

Siostry Wajs & SDK grają dla WOŚP w Chorzowie – koncert online
Siostry Wajs & SDK wspólnie zagrają koncert on-line w ramach 29 Finału WOŚP przy współpracy ze Sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chorzowie.

CK Zamek gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

29. Finał WOŚP – Finał z głową

Wydawnictwo Zielona Sowa i Instytut Reportażu wspólnie dla WOŚP

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Wiosenne kurtki 5.10.15

ZOBACZ TAKŻE:charytatywnie