Weleda
Weleda Baby

25. Piknik Radia Kolor w Powsinie

Park Kultury w Powsinie, ul. Maślaków 1 
🗺 mapa
📅 sobota 03.09.2022
25. Piknik Radia Kolor w Powsinie
Zapraszamy na 25 Piknik Radia Kolor w Parku Kultury w Powsinie! Czas dobrze pożegnać tegoroczne wakacje! Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Zapraszamy wraz z całą rodziną – każdy znajdzie coś dla siebie. 

W sobotę 3 września 2022 r. między 12:00 a 17:00 czekamy na Was pod naszą sceną, którą dowodzić będą prezenterzy Radia Kolor.

Na naszej scenie o mięśnie odpowiedzialne za uśmiech zadba Klub Komediowy, który zaprezentuje swój teatr improwizowany.

Miłośnicy zwierząt koniecznie muszą zobaczyć specjalny pokaz pierwszej pomocy dla czworonogów, który zaprezentuje Fundacja Zwierzochron.

Najmłodszych gości naszego pikniku oczaruje Pan Teatrzyk, który na naszej scenie zaprezentuje dwa spektakle kukiełkowe: „Słonik Bimbo wypływa w rejs” oraz „Druga podróż słonika Bimbo”.

O dobrą atmosferę zadbają energetyczne, uśmiechnięte cheerleadereki z Akademii Cheer Angels – medalistki Pucharów i Mistrzostw Polski.

Nasza scena zamieni się też w gorący parkiet! To za sprawą utalentowanych tancerzy pod wodzą Tomasza Barańskiego z Next Dance.

Nie zabraknie także mobilnego studia Radia Kolor, z którego będziemy relacjonować nasz piknik.
Na terenie urokliwego Parku Kultury w Powsinie będą czekać na Was stoiska naszych partnerów.

Jak zwykle będą z nami Legia Warszawa i Legia Soccer Schools, które zorganizują sportowe atrakcje dla najmłodszych. W sportowej strefie Legia Soccer Schools do Waszej dyspozycji będą następujące dyscypliny: piłka nożna, koszykówka, badminton, tenis ziemny, pływanie (bez basenu, ćwiczenia plenerowe).

Zadbamy także o Wasze zdrowie! Konkretnie zrobią to eksperci z Medycznej Szkoły Policealnej w Otwocku. Na ich stanowisku czekają na Was: zabawy terapeutyczne, zajęcia plastyczne, malowanie buziek, masaż karku, pokazy pierwszej pomocy czy zmierzyć ciśnienie i saturację. Do Waszej dyspozycji będą także eksperci, którzy będą udzielać z zakresu podologii czy pielęgnacji skóry.

Na miłośników motoryzacji czekać będą auta od dealerów Audi Krotoski i Krotoski Volkswagen.

Dla miłośników dobrego smaku czeka strefa marki Wierzejki.

Jeśli marzy się Wam zagraniczny apartament – warto odwiedzić stoisko Interhome.
Nie może także zabraknąć dmuchańców! O to zadbają specjaliści z „Dziecięcego Zakątka” z Parku Kultury w Powsinie. Na najmłodszych gości czekać będzie jedna z ich największych dmuchanych zjeżdżalni  -„Neo”.

Będzie z nami ponownie Mały Inżynier, gdzie czeka pokaz doświadczeń z bardzo zimną substancją – suchym lodem, o temperaturze wynoszącej prawie -80°C. Suchy lód nie topi się, lecz sublimuje, dając tym samym fantastyczne efekty wizualne, które każdego wprawiają w zdumienie. Fenomenalna mgła wytwarzana podczas pokazu z pewnością urzeknie każdego. Zaprezentowane zostaną również samopompujące się bańki mydlane, smocze drinki, bańkowy śnieg i wiele innych doświadczeń pokazujących właściwości suchego lodu!

Z kolei Planeta Robotów przeprowadzi w Powsinie… misję na Marsa! Na ich stanowisku na dzieci będzie czekać też Kreatywna Strefa Lego.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Do zobaczenia i do usłyszenia w Parku Kultury w Powsinie w sobotę 03.09.2022 r.

25. Piknik Radia Kolor w Powsinie

 

609 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent